Чарівна дівчинка із ямочками на щічках: Якою Кейт Міддлтон була в дитинстві (фото)

Сьогодні день народження у герцогині Кембриджської. На честь свята Патріоти України пропонують вашій увазі кілька дитячих знімків Кейт Міддлтон.

Народилася Кетрін 9 січня 1982 року в місті Редінг в англійському графстві Беркшир у сім'ї Майкла Міддлтона та Керол Міддлтон. Батьки Кетрін познайомилися під час роботи в цивільній авіації: Керол була стюардесою, Майкл — співробітником із забезпечення польотів (пізніше він став пілотом British Airways), а одружилися вони 1980 року.

Їхній первісток — дочка Кейт — народилася 1982 року. У сім'ї Міддлтон троє дітей: Кейт, Філіпа Шарлотта (Піппа) та Джеймс Вільям. Кейт — найстарша з них.

У травні 1984 року, коли Кейт було два роки, вона разом із сім'єю переїхала до столиці Йорданії, куди перевели працювати її батька. Там Міддлтони прожили до вересня 1986 року. Коли Кейт виповнилося три роки, вона стала відвідувати в Аммані англійський дитячий садок. На цьому знімку Кейт якраз знята з сім'єю в Джераші, в Йорданії.

А на цьому знімку майбутньої герцогині Кембриджської якраз три роки. Вона із сім'єю на відпочинку в Озерному краї 1985 року.

А тут Кейт Міддлтон уже п'ять років. Якраз приблизно у цьому віці Міддлтони повернулася назад до Британії зі своїми батьками.

Вже 1987 року Міддлтони заснували компанію посилкової торгівлі Party Pieces, яка успішно розвивалася на британському ринку і зробила їх мільйонерами. Сім'я влаштувалась у власному будинку в селі Баклбері в Беркширі. У цей будинок Кейт і зараз приїжджає вже зі своєю родиною – принцом Вільямом та трьома дітьми на канікули.

Ада Роговцева розплакалася, обіймаючи звільненого з полону Михайла Діанова. Зворушливе фото

понеділок, 3 жовтень 2022, 18:28

Звільнений з російського полону морський піхотинець Михайло Діанов відвідав театральну виставу під назвою "Схоже на щастя", в якій грає легендарна українська актриса Ада Роговцева. Після виступу артистка підійшла до захисника "Азовсталі" і міцно обняла...

"Ливан наш!": Нардеп Тищенко розповів, чому сплутав визволене місто Донбасу з назвою країни Близького Сходу

понеділок, 3 жовтень 2022, 16:48

Народний депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко потрапив у черговий конфуз. Нардеп «звільнив» від окупантів Ліван замість Лиману. Відповідний допис Тищенко опублікував в Facebook, але згодом видалив. . «Ливан наш! Я вкотре закликаю всіх народних д...