
Українська співачка Настя Каменських вирушила у відпустку разом зі своїм чоловіком, репером Потапом, повідомляють Патріоти України.
"Якщо ви стежите за моїми історіями і постами, то бачили скільки концертів ми з моєю командою виступили, скільки було проектів, зйомок і роботи за останні два місяці! Так ось, саме час побалувати себе відпочинком! Відпустка, моя грандіозна подія! Так що чекайте багато красивих фоточок", - написала Настя в Instagram.
Також співачка додала, що відпустка для них з Потапом - це не просто спосіб відпочинку, а й можливість побути удвох і насолодитися одне одним. "Відпустка для нас - це не просто про виспатися, накупатися, об'їстися і вражатися новими місцями! Це можливість насолодитися один одним, коли ти нікуди не поспішаєш, щасливий і максимально розслаблений. Всім шлю найдобріші вібрації", - додала співачка.
Такий пост вона супроводила фотографією, на якій постала без макіяжу і в ліжку. У кадрі зірка цілує руку Потапа.

Виконавець в останні роки тримає особисте життя подалі від камер. Проте деякі подробиці артист все ж таки розкриває. Зокрема, співак офіційно підтвердив, що більше не самотній. Артист це зробив в Instagram-stories, опублікувавши доволі пікантні кадри з...
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...