
Українська телеведуча Леся Нікітюк опублікувала у своєму інста-блозі ролик, на якому пробує цукерки журналіста і телеведучого Дмитра Гордона "Гордон в шоколаді", передають Патріоти України.
"Дмитро Ілліч, ваші цукерки "Гордон в шоколаді" - просто люкс. Чекаємо на наступні цукерки "Кадик в шоколаді", - підписала ролик Нікітюк.
Зазначимо, Леся їла цукерку досить спокусливо, граючи на камеру. До слова, Дмитро подякував Нікітюк за такий жартівливий ролик. "Кадик в шоколаді" - це дуже хороший стартап", "Шикарна зірка в шоколаді", "Пташиного молока захотілося", "Ууууу, вкусняшка", "Так ніжно в рот бере", - пишуть фоловери.

Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...
Українська акторка Катерина Кузнєцова поділилася своїм щоденним раціоном, розповіла про зміни у харчуванні та пояснила, що допомагає їй підтримувати чудову фізичну форму, передають Патріоти України. Зірка поспілкувалася з підписниками в Instagram і чес...