
Відома актриса Ірма Вітовська пояснила, чому наша країна досі так і не отримала "Оскар" за свої фільми. Зірка зазначила, що стрічки від України можуть претендувати на нагороду тільки в одній категорії - "Найкращий іноземний фільм", передають Патріоти України.
"Українська індустрія тільки стає на ноги. Тут надважка конкуренція. "Оскар" - це суто американська премія всередині. У них є тільки номінація "Найкращий іноземний фільм". Це єдина платформа, за яку ми можемо змагатися", - пояснила Вітовська у коментарі для РБК-Україна.
Актриса додала, що в Україні є власні кінопремії. Вони - аналог "Оскару" чи "Золотому Глобусу", вважає Вітовська. При цьому вона розуміє, чому ми усе одно орієнтуємося на іноземні премії.
"Чому ми такі меншовартісні? Це американська премія, у нас є "Золота дзиґа" і "Кіноколо". У нас, правда, немає ще категорії "Найкращий іноземний фільм". Можливо, вона буде після перемоги. Але це та сама історія. "Оскара" ми всі дивимося, тому що американський ринок справді найпотужніший, вони домінують у кінематографі. Але там різні фільми - є погані, є середні", - зазначила Вітовська.
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...
Український кінорежисер і кінопродюсер сербського походження Бата Недич помер у віці 64 років. Сумну звістку повідомили його близькі на сторінці режисера у Facebook, передають Патріоти України. . У повідомленні зазначається, що митець тривалий час бор...