"Чи поб'ють Путіна": Брати Клички потрапили на обкладинку польського журналу (фото)

Найтитулованіші брати в історії боксу Віталій та Володимир Клички потрапили на обкладинку польського видання журналу Newsweek, передають Патріоти України.

Наразі Віталій Кличко як мер Києва займається обороною столиці від російських окупантів, а молодший брат допомагає йому у цьому. "Чи поб'ють Путіна", - написано на обкладинці.

У статті під назвою "Компанія братів. Як Володимир і Віталій Клички стали символом опору Києва" Марцін Хлопаш розповідає про те, як спортивна кар’єра вплинула на формування європейських поглядів Кличків та боротьбу за Київ в умовах війни.

Путін манив Вєрку Сердючку пальчиком: Данилко розповів про зустріч з диктатором

середа, 1 лютий 2023, 17:30

Український музикант Андрій Данилко розповів, що він колись бачився з президентом РФ Путіним. Виявилося, кривавий диктатор намагався з ним поспілкуватися, коли артист був в образі Вєрки Сердючки. Данилко зізнався, що тоді він був п'яним і сам ініціював...

Померла дружина легенди українського кіно Івана Миколайчука

середа, 1 лютий 2023, 16:59

У ніч на 1 лютого померла співачка, актриса, дослідниця фольклору, дружина актора та режисера Івана Миколайчука Марія Миколайчук. Про це у Facebook повідомив професор Михайло Наєнко, передають Патріоти України. «Ангели взяли її на крила і вони разом по...