"Чи поб'ють Путіна": Брати Клички потрапили на обкладинку польського журналу (фото)

Найтитулованіші брати в історії боксу Віталій та Володимир Клички потрапили на обкладинку польського видання журналу Newsweek, передають Патріоти України.

Наразі Віталій Кличко як мер Києва займається обороною столиці від російських окупантів, а молодший брат допомагає йому у цьому. "Чи поб'ють Путіна", - написано на обкладинці.

У статті під назвою "Компанія братів. Як Володимир і Віталій Клички стали символом опору Києва" Марцін Хлопаш розповідає про те, як спортивна кар’єра вплинула на формування європейських поглядів Кличків та боротьбу за Київ в умовах війни.

Дочка Ольги Сумської похвалилася, що продовжує працювати в Росії

середа, 27 вересень 2023, 20:15

"Мене дійсно завжди захоплювали жінки, які вміють і поєднувати кар'єру, і бути турботливою мамою та прекрасною дружиною. Я люблю діяльних людей, які не сидять на місці, розвиваються, вигадують, творять, ростуть і йдуть уперед. Час змушує нас жити тут і...

"Тривалий процес реабілітації":Алієв розповів, в якому зараз стані перебуває госпіталізований Мілевський

середа, 27 вересень 2023, 16:55

Стан колишнього нападника київського "Динамо" Артем Мілевського, який перебуває в одній із столичних клінік, де лікується від алкогольної залежності, починає покращуватись. При цьому на ексгравця збірної України чекає дуже тривалий процес реабілітації....