"Да, теперь я сама счастливая": Пугачова показала, що її порадувало у день народження (відео)

Величезна кількість квітів, які навіть не вмістилися в будинку, і тисячі поздоровлень від шанувальників. День народження легендарної Алли Пугачової пройшов на "ура", знаменита співачка залишилася задоволена святом на всі сто. На своїй сторінці в Instagram Примадонна показала, яку величезну кількість квітів піднесли їй в знаменний день. І цей момент по-справжньому її вразив і зробив щасливою, передають Патріоти України.

"Посмотрите, сколько цветов. Спасибо вам, друзья, поклонники. Спасибо большое за эти цветы, за поздравления, за чудесный день, который был 15 апреля. Ой, спасибо всем моим поклонникам, которые пели песни, играли на инструментах. Смотрите, какое количество цветов, мама дорогая!" - говорила Пугачова за кадром у відеоролику, розміщеному на її сторінці.

Артистка зізналася всім, що вона щаслива жінка. Величезна кількість користувачів соцмережі в коментарях зізналися артистці в любові, тепло привітали зі святом, побажали здоров'я, довголіття, всіляких гараздів та успіхів: "Мы так рады, что вы счастливая", "Спасибо за счастье, которое Вы нам дарите всю жизнь".

З архіву ПУ. Поганий знак, що став пророчим: На королівському весіллі загинули 139 людей

субота, 15 травень 2021, 23:30

Австрійська принцеса Марія-Антуанетта 15 травня 1770-го вийшла заміж за 15-річного майбутнього короля Франції Людовика XVI. Однак радісна для Австрійської імперії та Франції подія обернулась великою трагедією, котра знаменувала великі потрясіння для мо...

"У житті треба все спробувати": Могилевська стала жертвою невдалого експерименту із волоссям (відео)

субота, 15 травень 2021, 23:28

Співачка Наталя Могилевська, яка заявила про готовність просувати особистий бренд, поекспериментувала з волоссям. Артистка на відео розповіла, що переборщила з якимось пігментом. Тому половина волосся на її голові вийшла зеленого кольору, повідомляють ...