Деякі "добродії" час від часу говорили: Дружина Дзідзьо розповіла про зради

Співачка SLAVIA прокоментувала стосунки з музикантом Дзідзьо, Михайлом Хомою. Після оголошення про розлучення, співачка активно дає інтерв'ю. Цього разу вона відверто поговорила зі Славою Дьоміним у його шоу "Слава+", передають Патріоти України.

Як виявилося, Ярослава вважає, що стосунки зійшли нанівець через роботу Михайла. "Це череда якихось подій. Приміром, ми довго не бачились, я приїжджала, я почувалася непотрібною, що в нього робота кипить, а я наче заважаю. Я розумію, що людина знімає фільми, він весь в процесі, багато народу. Я все це розумію. Але я як жінка втрачала таку віру в нас, теплоту таку хотіла, а її не було. І щось потихеньку відмирало. Напевно, робота з'їла стосунки", – каже жінка.

На питання щодо можливих зрад Дзідзьо, Slavia відповіла неоднозначно. "Я ніколи не говорила, що Михайло зраджував. Я говорила, що почався гурт, у них почалася уся ця робота, концерти. І часто вдома не було. Тому я підозрювала, що це могло бути. Тому що такі "добродії" з боку говорили прямо мені якісь моменти. Але знову ж таки, нічого конкретного не було. Жодних фактів, доказів ніхто не давав, тому не можу в такому звинувачувати", – заявила Ярослава.

Також співачка не приховує, що останнім часом вона почувалася нещасливою. "Останнім часом я була нещаслива. Тому що я розчинялася у людині і втрачала себе. Тому мені всесвіт показав: "Дивись, тебе нема. Де ти? Та людина іде, її немає у твоєму житті. Ким ти залишаєшся?". Я зрозуміла, що не страшно нікого втратити. Найстрашніше втратити себе", – розповіла вона.

"Спочатку подумали, що зовсім гола": Леся Нікітюк здивувала фанів вбранням (фото)

вівторок, 15 червень 2021, 22:46

Зірка опублікувала чергову серію знімків у себе в Instagram з опитуванням: «Як почуває себе чоловік поруч з дівчиною, яка заробляє більше? Фігово однозначно. Як зберегти такі відносини? Є в мене психологи і радники в підписках?». Частина підписників бі...

Одноповерховий особняк із сонячними панелями: Як виглядає будинок Ірини Білик (відео)

вівторок, 15 червень 2021, 22:30

Українська співачка Ірина Білик разом з 5-річним сином Табрізом оселилася у заміському еко-будинку, який розташований в селі Березівка неподалік від Києва. Особняк зірки знаходиться в закритому котеджному містечку "Козирна карта", куди стороннім вхід з...