"Декому далеко йти до твого "нуля": Ексдружина Dzidzio продемонструвала стрункі ноги (фото)

Ексдружина Dzidzio, співачка Slavia - Ярослава Притула, поділилася з шанувальниками новою світлиною, а також способом своєї мотивації. Знімок опублікувала на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України.

Співачка постала у спокусливому образі, одягнувши шкіряну мініспідницю та продемонструвавши стрункі ноги. Під фото розповіла про свій метод мотивації.

"Всі причини всередині. Назовні тільки можливості". Ця фраза зробила не один мій день. Люблю мотивувати себе та інших. Моя мотивація: деколи нагадуй собі, що ти "0", не сприймаючи це буквально. З любові до себе час від часу корисно обнулятися (завжди є куди рости), і не соромся цього, бо декому до твого "0" ще треба дорости", - поділилась Ярослава.

Закінчила допис римованими рядками:

"Декому далеко йти до твого "нуля"

Не гординя, але гордість зробить з тебе Короля

Налий вина молодого в склянку кришталеву

Не терпіння, а витримка зробить з тебе Королеву".

Шанувальники схвально оцінили допис співачки та оцінили її яскравий образ.

Вперше за багато років у Києві виставляють оригінал найбільшого скарбу української археології - золотої пекторалі

вівторок, 3 серпень 2021, 8:10

— На пекторалі 48 фігурок людей і тварин, кожна з яких відлита окремо, а потім закріплена на чотирьох золотих дугах, — продовжує Любов Клочко. — Сценки, що показані на верхньому фризі пекторалі, відбуваються весною, коли скіфи святкували прихід Нового...

Прощання з Еллертом: Мішина похвалилася дуже важливим чоловіком у своєму житті (відео)

вівторок, 3 серпень 2021, 0:18

Колишня «Холостячка», актриса і телеведуча Ксенія Мішина після розриву з Олександром Еллертом показала найважливішого чоловіка в своєму житті. Це дев'ятирічний син Платон, який поки мама працює, вимушено проводить літо з бабусею. Фото і відео актриса о...