"Дякую за локації військових об'єктів на Підмосков'ї": Українці тролять зрадницю Лорак, дякуючи за допомогу ЗСУ

Співачка українського походження Ані Лорак, яка живе і будує кар'єру в терористичній Росії, а також не сказала єдиного слова про те, як країна-агресор вторглася в Україну і вбиває українських громадян, повільно позбавляється свого російського заробітку, передають Патріоти України.

Так, нещодавно в мережі з'явилася інформація про те, що Лорак планує великий гастрольний тур по Россії. У той же час, мери російських міст виступили проти цього, так як Лорак намагається всидіти на двох стільцях і так до кінця і не визначилася на чиєму ж вона боці. Більш того, мер Краснодара навіть припустив, що виступаючи з концертами в країні-агресорі Росії, Лорак цілком може перераховувати зароблені гроші на потреби і підтримку ЗСУ.

Лорак, яка зазвичай мовчить і мало постить у своїх соціальних мережах, поспішила виправдатися і навіть звинуватила владу України за те, що її в 2014 році змусили виїхати в Росію.

"Я також хочу сказати, що я ніколи не надавала військової допомоги, що бездоказово стверджують деякі ЗМІ та політичні діячі. Тому що я можу допомагати тільки в рамках гуманітарної місії, чим і займалася все життя", - заявила Лорак, для якої запахло смаженим.

Пізніше також стало відомо, що у Росії подали заяву до Генпрокуратури і вимагають визнати артистку без позиції іноземним агентом. Українці не залишилися осторонь і вирішили "підтримати" Ані Лорак. Так, вони масово публікують "подяки" за підтримку ЗСУ.

"Не варто це публікувати, я знаю, вона завжди просить солдатів не публікувати фотографії з її дронами. Думаю, потрібно видалити публікацію, поки ворог не побачив", - додав Юрій Бутусов.
"І знаєте, так прикро що її концерти скасовують. Вона ж так добре наводила і коригувала";

"Особливе спасибі за локації військових об'єктів на Підмосков'ї";

"Вона зараз домовляється про F16. Ще два концерти - і кине кеш";

"Кажуть, саме вона на таємних переговорах переконала лідерів ЄС надати нам снаряди зі збідненим ураном", – тролять співачку українці.


Дівчина продовжує інтригувати: Співачка Klavdia Petrivna вперше показала своє обличчя (фото)

субота, 20 липень 2024, 19:45

Українська співачка Klavdia Petrivna, яка увірвалася в український шоубізнес та стала однією з найпопулярніших артисток, досі ховалася під масками та великими капелюхами. Шанувальники маоло що знають про загадкову артистку, але її пісні одразу припали ...

Тварина "дала згоду": МЗС Литви взяло на службу кота

субота, 20 липень 2024, 14:30

На подвір'ї міністерства зовнішніх справ Литви знайшли маленьке чорне кошеня. Дипломати вирішили залишити тварину під опікою відомства. Про це у п'ятницю, 19 липня, повідомив міністр закордонних справ Литви Ґабріелюс Ландсберґіс. Високопосадовець уточн...