"Дякую за локації військових об'єктів на Підмосков'ї": Українці тролять зрадницю Лорак, дякуючи за допомогу ЗСУ

Співачка українського походження Ані Лорак, яка живе і будує кар'єру в терористичній Росії, а також не сказала єдиного слова про те, як країна-агресор вторглася в Україну і вбиває українських громадян, повільно позбавляється свого російського заробітку, передають Патріоти України.

Так, нещодавно в мережі з'явилася інформація про те, що Лорак планує великий гастрольний тур по Россії. У той же час, мери російських міст виступили проти цього, так як Лорак намагається всидіти на двох стільцях і так до кінця і не визначилася на чиєму ж вона боці. Більш того, мер Краснодара навіть припустив, що виступаючи з концертами в країні-агресорі Росії, Лорак цілком може перераховувати зароблені гроші на потреби і підтримку ЗСУ.

Лорак, яка зазвичай мовчить і мало постить у своїх соціальних мережах, поспішила виправдатися і навіть звинуватила владу України за те, що її в 2014 році змусили виїхати в Росію.

"Я також хочу сказати, що я ніколи не надавала військової допомоги, що бездоказово стверджують деякі ЗМІ та політичні діячі. Тому що я можу допомагати тільки в рамках гуманітарної місії, чим і займалася все життя", - заявила Лорак, для якої запахло смаженим.

Пізніше також стало відомо, що у Росії подали заяву до Генпрокуратури і вимагають визнати артистку без позиції іноземним агентом. Українці не залишилися осторонь і вирішили "підтримати" Ані Лорак. Так, вони масово публікують "подяки" за підтримку ЗСУ.

"Не варто це публікувати, я знаю, вона завжди просить солдатів не публікувати фотографії з її дронами. Думаю, потрібно видалити публікацію, поки ворог не побачив", - додав Юрій Бутусов.
"І знаєте, так прикро що її концерти скасовують. Вона ж так добре наводила і коригувала";

"Особливе спасибі за локації військових об'єктів на Підмосков'ї";

"Вона зараз домовляється про F16. Ще два концерти - і кине кеш";

"Кажуть, саме вона на таємних переговорах переконала лідерів ЄС надати нам снаряди зі збідненим ураном", – тролять співачку українці.


"Р*сня" не стала на заваді: Даша Астаф'єва показала, як займається йогою (фото)

субота, 3 червень 2023, 14:50

Українська співачка Даша Астаф'єва показала фанам, як тримає себе у формі. На тлі ракетних атак та спроб росіян залякати українців, вона не втрачає віру у перемогу та продовжує слідкувати за фігурою, зазначають Патріоти України. Так, попри стрес та три...

Живе в США та ходить там до школи: Орбакайте показала свою дочку Клавдію (фото)

субота, 3 червень 2023, 14:40

Співачка Крістіна Орбакайте показала свою майже дорослу дочку. Клаві Земцовій (дівчинка отримала прізвище свого батька-бізнесмена) вже 11 років. Днями у неї відбувся перший випускний. Дочка Орбакайте живе в США. Там вона вже закінчила п'ятий клас. З на...