Діана була проти: Принц Чарльз хотів дати зовсім інше ім'я своєму первістку принцу Вільяму

Ні для кого не секрет, що принцу Вільяму колись доведеться зійти на трон. Коли принц Вільям зійде на трон, він буде відомий як король Вільгельм IV, але, виявляється, ім'я принца, як монарха могло б бути зовсім іншим, якби принц Чарльз наполіг на своєму і назвав свого первістка, як хотів Артуром, зазначають Патріоти України.

Як пише королівський історик Роберт Лейсі в People, принц Уельський Чарльз був налаштований на інше легендарне королівське ім'я для свого первістка - Артур, але його дружина принцеса Діана запропонувала більш ніжне ім'я — Вільям, як в "Вільгельмі Завойовнику" — переможцю знаменитої битви при Гастінгсі 1066 року. Вільгельм I Завойовник, також відомий як Вільгельм Бастард — герцог Нормандії від 1035 року за ім'ям Вільгельм II і король Англії від 1066 року, організатор і керівник нормандського завоювання Англії, один з найбільших політичних діячів Європи XI століття.

Таким чином Вільям отримав своє ім'я, Артур стало його другим ім'ям, а Луї Філіп третім і четвертим відповідно. До речі, ім'ям Луї герцог і герцогиня Кембриджські назвали свою третю дитину і другого сина — принца Луї, його повне ім'я звучить, як Луї Артур Чарльз, а старшого сина пари звуть Джордж Олександр Луї.

Психологиня назвала 10 помилок, якими жінки руйнують стосунки

середа, 19 січень 2022, 16:56

Сертифікована психологиня Емма Кенні назвала 10 помилок, яких часто припускаються жінки в стосунках. З її слів, необдумані слова, згаряча кинуті фрази та невірні вчинки можуть в майбутньому стати причиною болісного розриву. Слова експертки передає вида...

Дуже екстремально! Гола Сніжана Бабкіна привітала фанатів з Водохрещем і сіла п'ятою точкою в замет

середа, 19 січень 2022, 16:37

Дружина музиканта Сергія Бабкіна, актриса і тренер особистого зростання Сніжана Бабкіна звернулася до фанатів з привітанням до свята Хрещення Господнього прямо зі снігового замету. Замість традиційного купання в освяченій ополонці, артистка після банни...