"Для мене це великий удар": Відомий український співак розповів про смерть рідних людей

Карантин через коронавірус зіпсував плани багатьом людям. Культовий український співак і суддя проєкту "Співають всі!" на каналі "Україна" Іво Бобул каже: цей період дався йому непросто, зазначають Патріоти України.

Крім того, що не було можливості займатись улюбленою справою, артисту ще й довелося попрощатися з дорогими серцю людьми У цьому зірковий співак зізнався за лаштунками масштабного талант-шоу.

"Не знаю, чи хворів я на коронавірус, якщо і хворів - то все переніс на ногах. Але я втратив дуже багато друзів, родичів. Для мене це великий удар. Багато концертів перенесли. А я без сцени жити не можу, вона для мене - все. Це як у дитини забрати найдорожчу іграшку", - зізнався Іво Бобул за лаштунками масштабного талант-шоу.

До цього додались ще й проблеми зі здоров’ям. Артист каже, що через те, що в перший карантин всі сиділи вдома, він заробив собі тромби і довелося робити операцію.

"Були дуже депресивні настрої, тому що коли в новинах показують один негатив, де тобі взяти позитив? Дуже переживав за рідних, за дружину, сина. В магазин з нашої сім’ї ходив тільки я", - зазначив він.

"140-мільйонна держава злякалася одного виродка": Горбунов розповів, чому не спілкується з росіянами

субота, 21 травень 2022, 11:59

Юрій Горбунов розповів, що з початку військового нападу Росії на Україну, йому писали деякі колеги з Росії. Як розповів телеведучий в програмі ЖВЛ, деякі з них щиро запитували, чи все нормально у нього. Горбунов каже, що не було ніяких сил, "ні моральн...

"Хто ви такий?": Сумська різко відповіла Кондратюку, який порадив їй розірвати стосунки з донькою, яка живе в Росії

субота, 21 травень 2022, 10:59

Українська акторка Ольга Сумська важко переживає той факт, що її старша донька Антоніна разом з чоловіком та дітьми мешкає в країні-агресорці Росії, передають Патріоти України. . Та, як зазначила Народна артистка України, якби вона могла щось змінити,...