"Для мене це великий удар": Відомий український співак розповів про смерть рідних людей

Карантин через коронавірус зіпсував плани багатьом людям. Культовий український співак і суддя проєкту "Співають всі!" на каналі "Україна" Іво Бобул каже: цей період дався йому непросто, зазначають Патріоти України.

Крім того, що не було можливості займатись улюбленою справою, артисту ще й довелося попрощатися з дорогими серцю людьми У цьому зірковий співак зізнався за лаштунками масштабного талант-шоу.

"Не знаю, чи хворів я на коронавірус, якщо і хворів - то все переніс на ногах. Але я втратив дуже багато друзів, родичів. Для мене це великий удар. Багато концертів перенесли. А я без сцени жити не можу, вона для мене - все. Це як у дитини забрати найдорожчу іграшку", - зізнався Іво Бобул за лаштунками масштабного талант-шоу.

До цього додались ще й проблеми зі здоров’ям. Артист каже, що через те, що в перший карантин всі сиділи вдома, він заробив собі тромби і довелося робити операцію.

"Були дуже депресивні настрої, тому що коли в новинах показують один негатив, де тобі взяти позитив? Дуже переживав за рідних, за дружину, сина. В магазин з нашої сім’ї ходив тільки я", - зазначив він.

Поганий знак для скрепоносців: Буревій завалив головне дерево Росії

вівторок, 30 листопад 2021, 20:22

У Росії через буревій впало головне дерево країни — 198-річний дуб Тургенєва. Про це повідомляє пресслужба музею-заповідника Тургенєва "Спаське-Лутовинове", зазначають Патріоти України. Спаське-Лутовинове — це садиба матері російського письменника Іван...

"Голови, ніби із журналу вирізали": Ані Лорак звинуватили у надмірному використанні фотошопу (фото)

вівторок, 30 листопад 2021, 19:14

Опальна співачка Ані Лорак поділилася в своєму інста-блозі новою фотографією і анонсувала вихід інтерв'ю з російською зіркою Ідою Галич, повідомляють Патріоти України. У кадрі дівчата позували, сидячи на диванчику. Лорак постала в чорному класичному ко...