"Для мене це великий удар": Відомий український співак розповів про смерть рідних людей

Карантин через коронавірус зіпсував плани багатьом людям. Культовий український співак і суддя проєкту "Співають всі!" на каналі "Україна" Іво Бобул каже: цей період дався йому непросто, зазначають Патріоти України.

Крім того, що не було можливості займатись улюбленою справою, артисту ще й довелося попрощатися з дорогими серцю людьми У цьому зірковий співак зізнався за лаштунками масштабного талант-шоу.

"Не знаю, чи хворів я на коронавірус, якщо і хворів - то все переніс на ногах. Але я втратив дуже багато друзів, родичів. Для мене це великий удар. Багато концертів перенесли. А я без сцени жити не можу, вона для мене - все. Це як у дитини забрати найдорожчу іграшку", - зізнався Іво Бобул за лаштунками масштабного талант-шоу.

До цього додались ще й проблеми зі здоров’ям. Артист каже, що через те, що в перший карантин всі сиділи вдома, він заробив собі тромби і довелося робити операцію.

"Були дуже депресивні настрої, тому що коли в новинах показують один негатив, де тобі взяти позитив? Дуже переживав за рідних, за дружину, сина. В магазин з нашої сім’ї ходив тільки я", - зазначив він.

"Не хоче розкидати енергію": Композитор Руслан Квінта пояснив, чому Софія Ротару публічно майже не говорить про війну

четвер, 1 грудень 2022, 15:52

Відомий український композитор та автор пісень багатьох зірок вітчизняного шоубізу Руслан Квінта поділився припущенням, чому співачка Софія Ротару майже не говорить про війну в Україні в публічному просторі. Він вважає, що свою позицію виконавиця висло...

Запроданка Ані Лорак пробила чергове дно висловом щодо війни проти її батьківщини

четвер, 1 грудень 2022, 15:20

Запроданка Ані Лорак, яка від початку російського вторгнення мовчить про війну та продовжує заробляти криваві рублі, пробила чергове дно. Вона опублікувала допис в Інстаграм, в якому вкотре вразила своїми недалекими роздумами. Цього разу «голуб миру» н...