Для них на першому місці гроші: Даша Астаф'єва назвала артистів, які заблокували її після закликів не мовчати про війну

Даша Астаф'єва, яка активно волонтерить під час війни, не раз зверталась до артистів з України з проханням не мовчати. Та ті у відповідь лиш блокували її у соціальних мережах, чим доводили свій цинізм і жорстокість, передають Патріоти України.

Попри жорстоку війну, розв'язану Росією, деякі артисти з України продовжують будувати кар'єру в країні-агресорі. Даша Астаф'єва зізналась, як ці зірки реагували на її заклики не мовчати.

Даша Астаф'єва про українських зірок-зрадників

Найперше співачка й модель пригадала Регіну Тодоренко, яка перестала бути артисткою для Даші. Вона вражена, чому зірка мовчить про війну, коли так важливо говорити про це. Також вона поділилась, які артисти просто блокували її на заклики не мовчати.

Свєта Лобода мене теж заблокувала. Але ж в неї так багато підписників. Ну чому ти не скажеш те, що треба сказати? Вона казала про війну, але зараз війни ще зараз десь є. Не лише в нашій країні. Про яку війну вона казала? Вона типу сказала про війну, але не сказала яку, – дорікнула Астаф'єва.

Про Artik&Asti

Даша Астаф'єва також згадала про колишній гурт Artik&Asti – артистів з України, що будують кар'єру в Росії. У день, коли бомбардували Харків, екссоліст гурту цинічно презентував альбом.

Вони виступали тут кожного місяця. І в день, коли розбомбили Харків – це місто Artik, це його рідне місто. Він презентує альбом. Я йому кажу: "Ти що, й*бнувся?". Ну ти, реально, бл*дь, твоє рідне місто бомблять, ти презентуєш альбом? Ну хоч щось в тебе є? Серце, мозок, душа? Він мене заблокував одразу, – зізналась зірка.

"Це не артисти тоді, вони такі ж самі вбивці, які приходять вбивати. Своїм мовчанням, цією тишею, ви дозволяєте вбивати наших людей. Залишаючись там, вони назавжди залишаються ворогом", – підсумувала Астаф'єва.

Страшна хвороба з'їла за три роки: На піку слави померла зірка знаменитих американських телесеріалів

понеділок, 30 січень 2023, 7:48

У неділю, 29 січня, у США на 46 році життя померла популярна актриса Енні Вершинг. Зірка серіалів «24 години», «Касл», «Босх», «Поза часом», «Новачок» хворіла на рак. Свій діагноз Енні дізналася у 2020 році, але продовжувала активно зніматися. Енні Вер...

Весело проводить час із українкою: Кіркоров обманом полетів до США, росіяни обурені

субота, 28 січень 2023, 14:53

Скандальний путініст Філіп Кіркоров розлютив росіян черговою витівкою. Артист, який так активно підтримує повномасштабну війну РФ проти України, полетів до США. Мало того, він публікує фото з українкою, зазначають Патріоти України. Кіркоров гуляє зі сп...