До двох мільйонів за виступ: Розкрито вартість корпоративів українських зірок

До двох мільйонів за виступ: розкрито вартість корпоративів українських зірок

Блогерка Shubaua у TikTok розкрила вартість виступів багатьох українських зірок на корпоративах. Вона розповіла, скільки за 45-хвилинний концерт беруть Ірина Білик, Макс Барських, Надя Дорофєєва та інші артисти, передають Патріоти України.

Так, аби замовити виступ Білик, стверджує блогерка, доведеться заплатити 300 тисяч гривень. Як виявилося, 45-хвилинний концерт співачки має доволі "бюджетний" вигляд на тлі "цінників" від інших артистів.

Приблизно стільки ж бере за корпоративи реперка Alyona Alyona. Свій виступ вона оцінила у 8 тисяч доларів (приблизно 295 тисяч гривень), розповіла блогерка.

Тренер "Голосу країни" Артем Пивоваров виставив ще більший "цінник". Він оцінив свій 45-хвилинний виступ у 15 тисяч доларів (понад 550 тисяч гривень). Але це ще не найвища вартість.

Також блогерка розповіла, скільки коштує виступ ще однієї тренерки "Голосу країни" - Наді Дорофєєвої. Вона бере за 45-хвилинний корпоратив вже 20 тисяч доларів (майже 740 тисяч гривень).

Ще більше бере Оля Полякова. Свій виступ "королева ночі" оцінює майже у мільйон гривень. За словами блогерки, за концерт Полякової потрібно заплатити 25 тисяч доларів (приблизно 920 тисяч гривень).

Але і це ще не найвищий "цінник". Як виявилося, найбільше за корпоративи бере Макс Барських. Свій 45-хвилинний виступ артист оцінив у 50 тисяч доларів (приблизно 1 мільйон 800 тисяч гривень).

Проте чи входить до таких "цінників" трансфер - невідомо. Ймовірно, окрім оплати за виступ замовникам потрібно сплачувати дорогу зірки, її проживання та усі умови за райдерами.

Андрій Данилко відзначає 50-рчний ювілей: Як нещасне кохання трансформувалось у Вєрку Сердючку, що напророчила артисту Пугачова і чого соромилися рідні артиста

понеділок, 2 жовтень 2023, 21:34

Рівно 50 років тому, 2 жовтня 1973-го, у родині Михайла та Світлани Данилків народився син Андрій. Сьогодні його імʼя відоме кожному українцю, а його образ Вєрки Сердючки став популярним далеко за межами рідної країни та полюбився багатомільйонній армі...

Артем Пивоваров зворушив вчинком на своєму концерті щодо українського бійця, який через поранення втратив зір (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 16:30

Військовий штурмової бригади Національної Гвардії в лютому цього року під час виконання бойового завдання дістав важке поранення. . Український співак Артем Пивоваров показав відео зі свого концерту, на який прийшов військовий, який втратив зір після ...