"До останнього вірили у диво": Раптово померла учасниця шоу "Майстер Шеф"

Учасниця шоу Майстер Шеф Стелла Клименко трагічно померла. Про її смерть повідомив колега і також учасник шоу Майстер Шеф. Професіонали-3 Микола Люлько. За словами знайомих Стелли, найбільш ймовірна причина смерті - раптова зупинка серця, зазначають Патріоти України.

"Вічна пам'ять тобі, дорога! Вчора батьки, друзі, колеги і я втратили дорогу нам людини ... дівчинка Стелла, Так я завжди тебе називав ... ти була мені хорошим другом! Ти була прекрасною колегою! Ти наша запальничка! Ми з тобою пройшли багато! За плечима у нас сотні крутих страв, багато майстер-класів і дуже нелегкий проект Майстер Шеф. Професіонали! Я до останнього вірив у диво і чекав тебе сьогодні на роботу!!! Але ти не прийшла..." ― написав у своїх соцмережах Микола Люлько.

Як повідомляє пресслужба телеканалу СТБ, в червні Стелла Клименко покинула шоу Майстер Шеф. Професіонали-3 за станом здоров'я.

Як відомо у дівчину виявили коронавірус. У Стеллы Клименко був свій бізнес: готувала соуси, маринади, конфітюри, варення. Дівчина працювала в Києві в одному з ресторанів під керівництвом Миколи Люлько.

​Деніел Крейг отримав перше і дуже високе офіцерське звання ВМС Великобританії за роль Джеймса Бонда

субота, 25 вересень 2021, 7:25

Військово-морський флот Великобританії зробив незвичайний подарунок 53-річному акторові Деніелу Крейгу на честь завершення його зйомок в «бондіані». Артистові присудили звання почесного коммандера ВМС Сполученого Королівства. Це звання відповідає капіт...

Хіти тижня. Кримчанин стане доларовим мультимільйонером: Стали відомі гонорари Джошуа і Усика за бій у Лондоні

субота, 25 вересень 2021, 4:00

Боксер, що не може в своєму шпагаті визначитись де його місце між Україною та державою-агресором, таких грошей в своєму ремеслі за один поєдинок не заробляв. Поєдинку між володарем чемпіонських поясів за версіями WBA Super, IBF, WBO та IBO британцем Ен...