Довелося відмовитись: Анджеліна Джолі зізналася, що розлучення з Бредом Піттом вплинуло на її кар'єру

Анджеліна Джолі розповіла, що її розлучення з Бредом Піттом серйозно вплинув на її кар'єру, передають Патріоти України.

Останнім часом кінозірка захопилася режисурою, знявши такі фільми, як «В краю крові та меду», «Незламний», «Лазурний берег» (в якому Джолі та Пітт виконали головні ролі — за рік до того, як почали процес розлучення). Останньою на даний момент режисерською роботою Джолі стала картина «Спочатку вони вбили мого батька», що вийшла в прокат у 2017 році.

Анджеліна вже збиралася остаточно завершити акторську кар'єру і повністю присвятити себе режисурі. Однак після перерви вона все ж повернулася на екран. Слідом за продовженням фільму «Малефісента» і картиною «Пітер Пен і Аліса в країні чудес» в прокат незабаром вийдуть нові стрічки за її участю — «Ті, хто бажає мені смерті» і «Вічні».

В інтерв'ю виданню Entertainment Weekly Анджеліна каже, що відмовитися від своєї мети їй довелося через зміни в особистому житті.

«Я люблю режисуру, але в моїй сімейній ситуації відбулися зміни, які не дозволяли мені займатися режисурою протягом декількох років. Мені потрібно було просто займатися більш короткостроковою роботою і більше бувати вдома, тому я повернулася до акторства», — сказала вона.

Інсайдери також відзначають, що у 45-річної Джолі, матері шістьох дітей, могли виникнути й серйозні фінансові проблеми. Її дохід як режисера не може зрівнятися з гонорарами кінозірки першого класу. А гроші їй зараз дуже потрібні, щоб продовжувати судову битву з Піттом, із яким вона ніяк не може домовитися про умови опіки над дітьми.

"Роздряпала все, що можна, кричала": Лоліта Мілявська пригадала, як ледь не стала жертвою зґвалтування

неділя, 16 травень 2021, 22:05

Російська співачка Лоліта поділилася особистим. Так, 57-річна зірка, яка нещодавно розповіла про нові стосунки, пригадала, як ледь не стала жертвою зґвалтування, про що розповіла у програмі "Ты не поверишь!" на каналі НТВ, передають Патріоти України.

Деякі кроки в цьому напрямку вже зробив: Принц Чарльз розповів, що зробить після коронації

неділя, 16 травень 2021, 21:58

Принц Чарльз хоче відкрити доступ до королівських палаців, коли стане королем. Він прагне, щоб Букінгемський палац, Клеренс-хаус, Віндзорський замок, Сандрінгем і Балморал стали загальнодоступними місцями, передають Патріоти України із посиланням на Sk...