"Думала, що куплю багато "Мівіни": Ірина Білик розповіла, як їй заради виживання довелося працювати в ЖЕКу

Народна артистка Ірина Білик, яку тепер із захопленням приймають шанувальники на усьому пострадянському просторі, пригадала часи, коли їй довелося працювати в ЖЕКу, передають Патріоти України.

Юна киянка, яка народилася в Дарницькому районі, ще зі школи мріяла про кар'єру артистки і співачки. Але батьки, прості інженери з авіазаводу, всіляко відмовляли доньку від безплідних, як їм тоді здавалося, мрій. "Тоді мені мама говорила: "Іра забудь про це. Потрібно мати блат і гроші, щоб стати знаменитою. А хто ми такі - бідні прості люди з авіазаводу", - розповіла артистка в інтерв'ю журналістці Лідії Таран.

Юна випускниця, якій з першої спроби не вдалося потрапити на сцену, за законами жанру влаштувалася на роботу секретаркою в ЖЕК. Секретарці належало володіти мистецтвом друкування на машинці. Іра друкувати не вміла, проте, як справжня артистка, виду не подавала і зуміла переконати ЖЕКівське начальство, що з машинкою вона на "ти".

"Через рік в Україні міняли гроші на купони. І це була найстрашніша ситуація в моєму житті. У мене були списки всіх-всіх будинків. Всіх людей, хто помер і не помер, хто народився. І потрібно було цим людям усім видавати якось ті купони ", - пригадує артистка.

А найбільше пригнічувало її тоді, що на дворі в розпалі було літо. Всі її подруги гуляли, а вона змушена була від дзвінка до дзвінка сидіти, зарившись у гору купонів, та з'ясовувати відносини з клієнтами ЖЕКу.

Крім мрії про велику сцену, була тоді у юної дочки київських інженерів й інша, більш приземлена, мрія. "Перше, про що я мріяла, коли отримаю зарплату, я думала, що я куплю багато Мівіни. Така була локшина. Я думала, що це буде найкращий день у моєму житті", - проковтнувши сльозу, згадує зірка і тут же додає : - Ну, це так сумно начебто. Але так Україна жила".

І все ж, незважаючи на тяготи того, дозіркового, життя, Ірина Білик з теплотою згадує Київ своєї юності. Каже, що тоді було більше простоти і щирості у стосунках між людьми

З архіву ПУ. "Кісінько, я хотіла б прожити з тобою ще одне життя": Оксана Марченко зізналась у коханні куму Путіна (відео)

четвер, 28 жовтень 2021, 2:00

Колишня телеведуча зробила ніжне зізнання на весіллі сина. 47-річна колишня телеведуча, дружина народного депутата від прокремлiвської партії ОПЗЖ Віктора Медведчука та кума президента РФ Володимира Путіна Оксана Марченко, яка днями одружила 23-річног...

​"Позаймався Данило з татком йогою!": Юрій Горбунов зворушив фанів фото з двомісячним синочком

середа, 27 жовтень 2021, 22:44

Ведучий шоу "Танці з зірками" Юрій Горбунов показав нові світлини із двомісячним сином від Катерини Осадчої. У своєму Instagram знаменитість оприлюднив серію зворушливих фото з Данилом. Їх 51-річний зірка каналу 1+1 зробив після занять йогою, повідомля...