"Думки, які сьогодні вдалося перетворити на вірші і музику": Monatik випустив музичний альбом про війну (відео)

Співак Monatik презентував новий музичний альбом. Туди увійшли пісні про війну в Україні. Відео опублікував на YouTube, передають Патріоти України.

"Моя особиста музична історія війни, яка, на жаль, триває. Принаймні ті думки, які сьогодні вдалося перетворити на вірші і музику. Історія війни у кожного своя, але дуже схожа, важка і страшна, але з вірою в майбутнє. З вірою в нашу перемогу", – написав артист.

Він зазначив, що майже п'ять місяців тривоги, страждання, страху і гніву, спроб знайти себе, всю сім'ю в розбитих мріях перетворилися на майже 19 хв. музичних роздумів.

"Сьогодні найголовніше – не втратити надію. Тому сподіваюся, що Art Оборона не отримає продовження і війна скоро зникне з України. А ця музика зможе відвернути, надихнути, нагадати... створення музики в ці часи, особисто мене, рятує і захищає від занурення в громіздку темряву", – написав Монатік.

Підтримує війну і вбивства мирних мешканців: Журналісти розповіли, як Поліна Гагаріна перетворилася з улюблениці українців на путіністку (відео)

вівторок, 9 серпень 2022, 8:45

Відома і дуже талановита артистка, а також подруга українських зірок. Саме такою знали Поліну Гагаріну до початку повномасштабної війни Росії проти України, передають Патріоти України. "Ми з нею дружили, вона приїжджала до мене в Київ на презентацію пі...

"Через 3 хвилини туди прилетіло": Могилевська розповіла, як ледь не стала жертвою російського авіаудару

вівторок, 9 серпень 2022, 6:22

Українська співачка Наталія Могилевська розповіла про те, що ледь не стала жертвою авіаудару росіян поблизу Білої Церкви Київської області. Зірка зупинилася, щоб перекласти речі, а через кілька хвилин у місце зупинки влучила російська ракета, передають...