Дуже нестандартний "вихід" моделі": Дочка принцеси Монако виїхала на подіум верхи на коні (відео)

У той час, як княгиня Монако Шарлін продовжує перебувати на лікуванні за кордоном далеко від сторонніх очей, члени її сім'ї не уникають уваги публіки. Племінниця чоловіка Шарлін князя Альбера взяла участь у модному показі французького дому Chanel в рамках тижня моди в Парижі, інформують Патріоти України.

Як повідомляє видання Vanity Fair, 35-річна Шарлотта Казірагі, дочка старшої сестри Альбера принцеси Монакської та Ганноверської Кароліни та онука американської кінозірки Грейс Келлі, виїхала на подіум верхи на коні.

Шарлотта, яка захоплюється кінним спортом, була у всьому чорному.

Шарлотта – дочка Кароліни від другого шлюбу з італійським перегонником та бізнесменом Стефано Казірагі, який загинув в аварії у 1990 році. Від цього шлюбу у принцеси є ще двоє синів – Андреа та П'єр. Від третього чоловіка принца Ернста Августа Ганноверського у Кароліни є дочка Олександра.

Журналістка та бізнеследі Шарлотта посідає 11-е місце у черзі на трон Монако, хоча й не має офіційного титулу. У неї двоє синів – восьмирічний Рафаель від стосунків із франко-марокканським актором-коміком Гадом Ельмалехом та трирічний Бальтазар від продюсера Димитрія Рассама, сина кінозірки Кароль Буке. Рафаель не може претендувати на престол, тому що народився поза шлюбом. Бальтазар став дванадцятим у лінії престолонаступництва після того, як Шарлотта офіційно вийшла заміж за його батька у 2019 році.


"Абсолютна тупість": Ксенію Мішину обурила майстриня манікюру, яка відмовилася обслуговувати російськомовних

п’ятниця, 27 травень 2022, 17:56

Українська акторка Ксенія Мішина підняла мовне питання у своєму фотоблогу. Так, артистку обурила новина про те, що у Львові майстриня манікюру принципово відмовилася обслуговувати російськомовних клієнтів. Мішина вважає, це абсолютною тупістю, оскільки...

"Я з'їхала від нього 23 лютого": alyona alyona вперше назвала причину розриву з хлопцем

п’ятниця, 27 травень 2022, 16:56

Українська репвиконавиця alyona alyona напередодні війни розірвала стосунки зі своїм хлопцем, тіктокером Денисом, відомим під псевдонімом YOXDEN, передають Патріоти України. . Як зізналася артистка, вона з'їхала від Дениса 23 лютого, а 24-го сталося п...