Дуже цікавий та приємний спосіб: Наталя Могилевська показала, як вчить українську мову (фото)

Українська співачка і продюсер Наталя Могилевська розповіла, що займається вивченням української мови, і показала, якими методами для цього користується, повідомляють Патріоти України.

У своїх Instagram-сторіс артистка поділилася відео з номера готелю в Коблево. На курорт Могилевська приїхала по роботі - щоб виступити з концертом. У Мережі вона показала, що у вільний час дивилася серіал "Друзі" українською мовою.

«Урок української мови. Я так вчу українську, до речі», - поділилася артистка. Нагадаємо, Наталя Могилевська стала головною суддею нового вокального шоу на українському ТБ Співають всі!

Поразка стриптизера: Суровцев прокоментував свій виліт з "Танців з зірками"

вівторок, 28 вересень 2021, 22:15

У новому епізоді шоу «Танці з зірками» з боротьби вибули актор Олексій Суровцев і його партнерка, артистка шоу-балету Марія Колосова. Суровцев зізнався в Instagram, що собою незадоволений, систему суддівства так і не розгадав, і в цілому відчуває розча...

Екстремально відверті сукні: Як минула найзірковіша вечірка року у Лос-Анджелесі (фото)

вівторок, 28 вересень 2021, 21:29

25 й 26 вересня в Лос-Анджелесі Американська кіноакадемія влаштувала величезну вечірку на честь відкриття власного музею - Academy Museum of Motion Pictures. Патріоти України пропонують вам подивитися на добірку найефектніших зіркових образів на вечірц...