
Джамала дала концерт в Одесі попри складні погодні умови. Артистка виступила на сцені літнього майданчика Морвокзал. Виконавиця представила відразу два нових альбоми - Ми та 5:45. На сторінці в Instagram Джамала опублікувала серію знімків з концерту, передають Патріоти України.
Адже хороший концерт — це „справа двох“, комбо публіки з музикою. У якийсь момент стало заливати так, що у мене намок мікрофон, радіосистема й техніка почала чинити опір. Але і це нас не злякало. Ми продовжували. Дві години стихій на межі. Спека. Поривчастий вітер, який зносив все на своєму шляху. І як фінал — справжня „Злива“. З втрат — тільки мікрофон, покупка нового неминуча. З придбань — спогади на все життя!» — поділилася співачка.
Раніше повідомлялося, що Тіна Кароль перервала концерт в Одесі та висловила претензії до клубу, який організував її виступ.
Сезон випускних вечорів змусив багатьох українських знаменитостей згадати власне прощання зі школою. Однак для декого цей день залишив не лише теплі спогади, а й гіркий осад через життєві обставини, сімейні проблеми чи навіть пандемію, передають Патріо...
Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...