
Джамала дала концерт в Одесі попри складні погодні умови. Артистка виступила на сцені літнього майданчика Морвокзал. Виконавиця представила відразу два нових альбоми - Ми та 5:45. На сторінці в Instagram Джамала опублікувала серію знімків з концерту, передають Патріоти України.
Адже хороший концерт — це „справа двох“, комбо публіки з музикою. У якийсь момент стало заливати так, що у мене намок мікрофон, радіосистема й техніка почала чинити опір. Але і це нас не злякало. Ми продовжували. Дві години стихій на межі. Спека. Поривчастий вітер, який зносив все на своєму шляху. І як фінал — справжня „Злива“. З втрат — тільки мікрофон, покупка нового неминуча. З придбань — спогади на все життя!» — поділилася співачка.
Раніше повідомлялося, що Тіна Кароль перервала концерт в Одесі та висловила претензії до клубу, який організував її виступ.
Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...
Коли явні інваліди не можуть списатися з війська, бо за висновками ВЛК все ще є придатними, аж ніякі не воювавший мажор гламурно демобілізувався, як і служив, вважають вояки. Піар вийшов явно невдалим перед сотнями тисяч бійців та їхніми родинами. Укра...