
Джамала дала концерт в Одесі попри складні погодні умови. Артистка виступила на сцені літнього майданчика Морвокзал. Виконавиця представила відразу два нових альбоми - Ми та 5:45. На сторінці в Instagram Джамала опублікувала серію знімків з концерту, передають Патріоти України.
Адже хороший концерт — це „справа двох“, комбо публіки з музикою. У якийсь момент стало заливати так, що у мене намок мікрофон, радіосистема й техніка почала чинити опір. Але і це нас не злякало. Ми продовжували. Дві години стихій на межі. Спека. Поривчастий вітер, який зносив все на своєму шляху. І як фінал — справжня „Злива“. З втрат — тільки мікрофон, покупка нового неминуча. З придбань — спогади на все життя!» — поділилася співачка.
Раніше повідомлялося, що Тіна Кароль перервала концерт в Одесі та висловила претензії до клубу, який організував її виступ.
Українська Instagram-блогерка випадково зустріла американську співачку та акторку Дженніфер Лопес під час відпочинку в Парижі. За словами панянки, вона опинилася за сусіднім столиком із знаменитістю в одному з місцевих ресторанів, передають Патріоти Ук...
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...