"Дихати нічим і г*вном пахне": Макаревич пояснив, чому не може перебувати в Росії

Відомий російський музикантАндрій Макаревич, який виступає проти війни та путінського режиму, емігрував із сім'єю до Ізраїлю, оскільки в рідній країні, як висловився сам артист, йому "нічим дихати". Лідер рок-гурту "Машина времени" пояснив, що відрізняє його від тих людей, які залишились у Росії, передають Патріоти України.

На думку Макаревича, деякі росіяни вже так пристосувалися до диктатури та терору Кремля, що зовсім не бачать сенсу протистояти їм. Він порівняв путінський режим із запахом лайна, який громадяни держави-агресорки готові ігнорувати заради власного комфорту. Своїми думками рокер поділився в інтерв'ю Михайлу Шацу для його YouTube-каналу.

"Ось людина живе в якомусь місці, і все в неї добре, просто г*вном пахне. "Звикнути ж можна. Ну подумаєш, пахне. У нас у магазинах все є, дитячий садок поруч. Ну, пахне г*вном". А я не хочу нюхати запах г*вна – от і вся різниця", – пояснив Макаревич.

Музикант вважає, що в неволі, тобто в РФ, він не мав би шансів хоч якось впливати на ситуацію, допомагати і говорити правду. Зараз він почувається легко і вільно.

"Я не можу перебувати там, де дихати нема чим. Я переживаю за те, що відбувається з Росією. Переживаю за те, що відбувається з Україною. Але від моїх переживань ні гаряче, ні холодно. Тому я намагаюся допомагати як можу... Якщо ти хочеш робити те, що вважаєш за потрібне, дуже важливо, щоб тобі хоча б не заважали. Як тільки ти потрапляєш у ситуацію, де тобі не дають робити те, що ти вважаєш за потрібне, потрібно змінити місце", – висловився артист.

Спробувала бути "миротворецею": Клара Новікова виступила в Москві на тлі прапора України та українською мовою. Рашисти виють від люті

середа, 29 листопад 2023, 8:12

Російська гумористка Клара Новікова, яка народилася і виросла у Києві, закінчила там університет, а також працювала у багатьох українських містах у філармоніях, дала перший за тривалий час відсутності сольний концерт у Москві – і одразу скандал. У своє...

Лише рік після весілля: Анна Трінчер зі сльозами на очах заявила, що розлучається з чоловіком (відео)

середа, 29 листопад 2023, 4:15

Українська співачка та блогерка Анна Трінчер оголосила, що розлучилася з чоловіком, блогером Олександром Волошиним. . Відверте зізнання знаменитість зробила у своєму Instagram. Засмучена виконавиця повідомила, що вони з коханим більше не разом. За сло...