Дитячі розваги закінчилися погано: Шестирічна донька князя Монако опинилася в інвалідному візку (фото)

Княгиня Монако Шарлін опублікувала в Instagram знімки, які стурбували фанатів княжої сім'ї. Шарлін показала фотографії її шестирічних двійнят, які відвідали щорічну виставку собак у Монако, повідомляють Патріоти України.

Принца Жака і принцесу Габріеллу, які днями вирушили в перший клас, супроводжувала їх тітка принцеса Кароліна, а також кузини — Шарлотта Казірагі-Рассам і Мелані-Антуанетта де Масси. Габріелла на всіх фото була в інвалідному візку та з гіпсовою пов'язкою на нозі. Шарлін не уточнювала, якого роду травму отримала її дочка. Дівчинка була в гарному настрої.

Як повідомляє видання People, за даними інсайдера, травма Габріелли — це «просто розтягнення зв'язок». Вона невдало впала під час гри.


"Кілька разів відкручували колеса в авто": Мама Кузьми Скрябіна назвала причетних до загибелі сина

четвер, 18 серпень 2022, 14:59

Мама відомого українського співака Кузьми Скрябіна, який трагічно загинув 2 лютого 2015 року внаслідок ДТП, Ольга Кузьменко назвала причетних до загибелі сина. Вона вважає, що сина вбили ті, на кого артист "лив холодну воду, щоб привести до тями" [пред...

Кузьма Скрябін міг би вижити в злощасній ДТП: Мама співака розповіла про два дивні моменти

четвер, 18 серпень 2022, 10:50

Мама відомого українського співака і ведучого Кузьми Скрябіна, який трагічно загинув 2 лютого 2015 року під Кривим Рогом, Ольга Кузьменко вважає, що її син міг вижити в страшній ДТП. Якби цистерна на старому молоковозі, з яким зіткнулося авто зірки, бу...