Джоні починає нове життя: Папугу Кернеса "звільнили" з міськради

Папугу, який належав покійному меру Харкова Геннадію Кернесу, перевезли з міськради до місцевого зоопарку. Там утримують декількох птахів цієї ж породи ара, повідомили в прес-службі харківського зоопарку, зазначають Патріоти України.

Птаха на ім'я Джоні поселили в просторий зимовий вольєр, а незабаром перемістять в авіарій, який має площу понад тисячу квадратних метрів.

Серед інших птахів Джоні вирізняється лише своєю схильністю до солодощів.

Папуга жив у приймальні Геннадія Кернеса як мінімум з 2013 року.

Українського ведучого Педана не взяли в армію - пропонували водієм, але він відмовився

середа, 10 серпень 2022, 8:38

Відомий український телеведучий Олександр Педан зізнався, що одразу після повномасштабного вторгнення РФ в Україну вирушив до військкомату Хмельницького, проте в армію його не взяли. Сказали, що шоумен буде кориснішим у тилу як волонтер та захисник інф...

Підтримує війну і вбивства мирних мешканців: Журналісти розповіли, як Поліна Гагаріна перетворилася з улюблениці українців на путіністку (відео)

вівторок, 9 серпень 2022, 8:45

Відома і дуже талановита артистка, а також подруга українських зірок. Саме такою знали Поліну Гагаріну до початку повномасштабної війни Росії проти України, передають Патріоти України. "Ми з нею дружили, вона приїжджала до мене в Київ на презентацію пі...