Ектор Хіменес-Браво вперше розповів, як його побили майже до смерті і кинули в лісі, і висловився про варварство РФ

Колумбійський шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво, який вже багато років живе і працює в Україні, згадав страшну історію з минулого і порівняв її з війною в нашій країні, передають Патріоти України.

Він розповів, що багато років тому в Колумбії, коли там була мафія Пабло Ескобара, бандити побили його майже до смерті і кинули в лісі. За його словами, навіть той жах, який він пережив, неможливо порівняти з тим, що зараз відбувається в Україні.

"Я порівнюю свої відчуття цієї війни з подіями в Колумбії, коли там була мафія Пабло Ескобара. Колись давно ці бандити вивезли мене в ліс і побили майже до смерті, кинувши там. Там творилося повне свавілля і жах. Але навіть той жах неможливо порівняти з цим. Це якийсь геноцид і Гітлер в 21 столітті", - розповів шоумен.

Хіменес-Браво додав, що дуже болісно переживає війну в Україні, адже він її дуже любить. Він навіть уявити собі не міг, що в цивілізованому світі в 21 столітті можливо те, що зараз влаштувала Росія на території України.

"І хто міг подумати, що з'являться варвари, які почнуть війну в 2022 році... Ґвалтуватимуть дітей, жінок, вбиватимуть бабусь і дідусів, мирних жителів, чоловіків. Що будуть бомбити міста. Тр*хані фашисти просто вбивають частинку мене, частину України", - додав Ектор.

"Просто жах": 17-річна Маша Полякова потрапила в "еротичний" скандал

неділя, 5 лютий 2023, 11:05

17-річна дочка української співачки Олі Полякової - Маша - опублікувала фото з Лондона, де вона сидить в одному із закладів і їсть десерт у вигляді чоловічого статевого органу, передають Патріоти України. Незважаючи на те, що дівчина спробувала зобрази...

Помер голлівудський актор, відомий за шістьма частинами культової комедії "Поліцейська академія"

неділя, 5 лютий 2023, 7:12

У суботу, 4 лютого, стало відомо про смерть популярного канадського актора Джорджа Р. Робертсона. За свою кар'єру він зіграв близько 80 ролей у кіно та серіалах. Мабуть, найвідомішою його роботою стала роль начальника Герста в комедії «Поліцейська акад...