
Переможець реаліті-шоу "Холостячка" Олександр Еллерт прокоментував стосунки з українською актрисою Ксенією Мішиною після розставання, зазначають Патріоти України.
Як він розповів в інтерв'ю "Люкс ФМ", він підписаний на Ксенію в соцмережах і лайкає її фотографії. "Я скуповую квіти у всіх квіткових магазинах. Вона, сподіваюся, їх не перепродає. Ось у таких ми стосунках", - сказав Еллерт.
Так, ведучий Слава Дьомін запитав, чи комунікує Олександр хоч якось з Ксенією. "Так, лайкаю її фотки, підписаний на неї", - відповів переможець першої "Холостячки".
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...
Українська акторка Катерина Кузнєцова поділилася своїм щоденним раціоном, розповіла про зміни у харчуванні та пояснила, що допомагає їй підтримувати чудову фізичну форму, передають Патріоти України. Зірка поспілкувалася з підписниками в Instagram і чес...