
Переможець реаліті-шоу "Холостячка" Олександр Еллерт прокоментував стосунки з українською актрисою Ксенією Мішиною після розставання, зазначають Патріоти України.
Як він розповів в інтерв'ю "Люкс ФМ", він підписаний на Ксенію в соцмережах і лайкає її фотографії. "Я скуповую квіти у всіх квіткових магазинах. Вона, сподіваюся, їх не перепродає. Ось у таких ми стосунках", - сказав Еллерт.
Так, ведучий Слава Дьомін запитав, чи комунікує Олександр хоч якось з Ксенією. "Так, лайкаю її фотки, підписаний на неї", - відповів переможець першої "Холостячки".
Сезон випускних вечорів змусив багатьох українських знаменитостей згадати власне прощання зі школою. Однак для декого цей день залишив не лише теплі спогади, а й гіркий осад через життєві обставини, сімейні проблеми чи навіть пандемію, передають Патріо...
Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...