Епічне відео: Філліп Кіркоров втік до США і злякався слів "Слава Україні"

Путінському співакові Філліпу Кіркорову зіпсували відпочинок в США. Зовсім нещодавно Кіркоров спішно покинув Росію і відправився в Лас-Вагес, передають Патріоти України.

Там в одному з ресторанів йому нагадали, що диктатор Володимир Путін і його вояки продовжують терор в Україні та вбивають мирних громадян. Але, під час відпочинку Філліпа Бедросовича зустріли небайдужі українці і нагадали про війну.

Вони крикнули російському співакові "Слава Україні!". Кіркоров моментально відвів очі від свого телефону та злякався, потім подивився на українців. Відео з реакцією Кіркорова з'явилося в Мережі.

Нагадаємо, Кіркоров вирішив особисто підтримати окупантів, які вбивають українців. Він вирушив до Криму з концертом для окупантів.

Кіркоров особисто покликав на свої концерти військових, які заліковують поранення в кримських госпіталях. Однак він не розповів, як саме пораненим окупантам пробратися через натовп фанаток Кіркорова і потрапити на концерти.

"Краще б провели не мобілізацію, а каналізацію": Мережу підірвала нова пародія зірки "Кварталу 95" Великого

п’ятниця, 30 вересень 2022, 10:45

Актор студії "Квартал 95" Юрій Великий записав гумористичну пародію на російську туристку, яка з істерикою тікала від ракетних вибухів у Криму. Гуморист в образі заплаканої росіянки поскаржився на мобілізацію в Росії, через яку нібито хочуть забрати її...

"Купа росіян... з очима ср*щого пса, поїсти неможливо": Катя Осадча вражена навалою дезертирів Путіна у Фінляндії

п’ятниця, 30 вересень 2022, 10:02

Днями Катя Осадча з колегами-артистами виїхала на зйомки у Фінляндію. Однак Гельсінкі справили на неї неоднозначне враження. Усе через росіян, які там всюди. . Через часткову мобілізацію росіяни масово тікають зі свого болота, і чомусь їдуть у Європу...