Епічне відео: Філліп Кіркоров втік до США і злякався слів "Слава Україні"

Путінському співакові Філліпу Кіркорову зіпсували відпочинок в США. Зовсім нещодавно Кіркоров спішно покинув Росію і відправився в Лас-Вагес, передають Патріоти України.

Там в одному з ресторанів йому нагадали, що диктатор Володимир Путін і його вояки продовжують терор в Україні та вбивають мирних громадян. Але, під час відпочинку Філліпа Бедросовича зустріли небайдужі українці і нагадали про війну.

Вони крикнули російському співакові "Слава Україні!". Кіркоров моментально відвів очі від свого телефону та злякався, потім подивився на українців. Відео з реакцією Кіркорова з'явилося в Мережі.

Нагадаємо, Кіркоров вирішив особисто підтримати окупантів, які вбивають українців. Він вирушив до Криму з концертом для окупантів.

Кіркоров особисто покликав на свої концерти військових, які заліковують поранення в кримських госпіталях. Однак він не розповів, як саме пораненим окупантам пробратися через натовп фанаток Кіркорова і потрапити на концерти.

"Він вже мій родич": Зрадниця Лорак вирішила похвалитися дружбою із Кіркоровим

вівторок, 26 вересень 2023, 20:14

Опальна співачка Ані Лорак в коментарі російським ЗМІ розповіла про дружбу з путіністом Філіпом Кіркоровим. Вона сказала, що прихильник диктатора Володимира Путіна замінив їй рідного брата, який досі живе в Україні і на собі відчув всі жахи війни, зазн...

"Після слів про бандерівців і фашистів батька для мене не існує": Відомий український футболіст розповів про сімейну драму

вівторок, 26 вересень 2023, 2:35

Колишній гравець «Динамо» і збірної України Олександр Алієв розповів, чому перестав спілкуватися з батьками, які живуть у російському Курську. . «З 28 лютого я не спілкуюся з батьками взагалі. Тільки можемо привітати один одного з днем народження, зі ...