"Епопея не закінчується": Переслідувача Злати Огнєвіч випустили на волю, співачка обурена рішенням суду

Співачка Злата Огнєвіч, яку три роки переслідував нав'язливий «шанувальник» та погрожував їй убивством, обурилася рішенням суду випустити чоловіка на волю. Вона має намір домогтися, щоб сталкера обмежили від наближення до неї, передають Патріоти України.

«Епопея з переслідувачем не закінчується, вона тільки починається. Сьогодні було зроблено перший крок. Ми подали прохання про те, щоб людину якимось чином обмежили від наближення до мене. І тут, жінка-суддя, вона навіть не стала розглядати. Поліція зі свого боку зробила все можливе, вона знайшла злочинця, вона його заарештувала, вона зробила все. Але суддя вирішила не розглядати це дуже дрібне, мабуть, для неї питання», — розповіла Злата в Інстаграм.

Співачка розповіла, що зловмисник на волі може робити все, що завгодно, і навіть не приховує цього. Під час зустрічі в суді він заявив з усмішкою: «Я вам казав, що мені нічого не буде».

«За законом його більше не можуть затримувати, йому навіть не вручено припис про не наближення до мене. Тобто він може робити все, що захоче», — обурилася співачка.

Але вона не збирається зупинятися і має намір зробити все можливе, щоб убезпечити себе та свою сім'ю від сталкера. Вона шукає адвоката та має намір звернутися до суду.

«Багато жінок на моєму місці після відмови опускають руки. Я не опускатиму руки, я не відсиджуватимуся в кущах і не боятимуся. Я добиватимуся справедливості в рамках закону. Я звертатимуся до суду, я буду залучати журналістів. Для того, щоб суспільство знало, що такі випадки треба карати і жінок не можна кривдити», — сказала Огнєвіч.

Лідер гурту "Без Обмежень" Сергій Танчинець розлучається з дружиною після 15 років шлюбу

середа, 27 вересень 2023, 9:55

Лідер українського рок-гурту "Без Обмежень" Сергій Танчинець приголомшив заявою, яку зробив сьогодні, 27 вересня, передають Патріоти України. Декілька годин тому на своїй сторінці у Facebook опублікував звернення, у якомуц заявив, що розлучається з дру...

Імідж все гірше й гірше: Зрадниця Ані Лорак знову стала посміховиськом на росТБ (фото)

вівторок, 26 вересень 2023, 23:30

Цього разу користувачі висміяли зовнішній вигляд скандальної виконавиці. Зокрема, на одному з шоу на російському пропагандистському телебаченні артистка-зрадниця показалася в дивакуватому образі. Якщо вбрання Лорак особливо не коментували, то дивакуват...