Фанати у траурі: Помер відомий режисер з Києва, автор ігрового і документального кіно

Малецький

У Москві помер відомий режисер Микола Малецький. Йому було 75 років. Про втрату талановитого кіномитця повідомив Союз кінематографістів РФ, передають Патріоти України.

Малецький народився в Києві і тут же закінчив режисерський факультет КДІТМ імені І.К. Карпенко-Карого. Після отримання диплома до 1989 року працював на кіностудії ім. Довженко. Глядачам запам'ятався за фільмами «Втеча з палацу», «Будемо чекати, повертайся…», «Сімейна справа», «Поруч з Вами», «Мелодрама із замахом на вбивство», «Сніданок із видом на Ельбрус».

У 1989 році Малецький переїхав до Москви і там переключився на створення документальних стрічок. Микола Леонідович зняв фільми про життя і творчість Юрія Візбора, Венедикта Єрофєєва, Сергія Никоненка, Юрія Богатирьова, а також про видатних спортсменів та тренерів Юрія Сьоміна, Валерія Газаєва, Ольгу Корбут. Фільм «Така вона, гра» про Валерія Лобановського був закуплений 33 країнами світу.

Крім творчої роботи, Малецький займався ще й викладанням: вчив студентів теорії і практиці монтажу, читав лекції з режисури кіно і телебачення.

Хіти тижня. ​УЄФА відреагував на істерику Росії з вимогою змінити форму збірної України, заявлену на Євро-2020/21

понеділок, 14 червень 2021, 17:00

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) схвалив нову форму збірної України з футболу на майбутній чемпіонат Європи, пояснивши, що символіка збірної України з Кримом і Донбасом, а також з національним гаслом повністю відповідає всім правилам і ста...

"Так, я зараз лікуюся в "Руті": Андрій Данилко відверто розповів про проблеми зі здоров'ям

понеділок, 14 червень 2021, 15:27

Український артист Андрій Данилко лікується в оздоровчому санаторії "Рута". Про це йдеться в програмі "Викриття" на каналі KYIV.LIVE, передають Патріоти України. "Так, я зараз лікуюся в "Руті", і вже відчуваю себе добре. Діагнозу немає, всі проблеми п...