Фани у шоці: Мішина і Еллерт після оголошення про розставання засвітилися в Криму, але відпочивають з іншими (відео)

Ксенія Мішина днями засмутила шанувальників - вона оголосила про остаточний розрив з обранцем Олександром Еллертом, а також закрила коментарі під постом з сумною звісткою в соцмережі. Примітно, але і автор "Квартала 95", і актриса зараз заходяться в Криму, звідки родом зірка "Кріпосної" і де живуть її батьки, але відпочивають молоді люди тепер порізно. Судячи з Instagram Ксенії та Олександра, вони вирішили провести час на кримському узбережжі з користю, зазначають Патріоти України.

Крім того, разом з Еллертом також відпочивають і його батьки. Автор "Кварталу 95" влаштував їм морську прогулянку. Також Еллерт відправився на оглядову екскурсію і подивився пам'ятки Ялти ( зокрема, знамените Ластівчине гніздо), Воронцовський парк і палац, храм Воскресіння Христового у Форосі, а також піднявся на Ай-Петрі. "Трохи паморочиться голова", - розповів про свої відчуття Саша.

В цей час Ксенія релаксує з подругами. Вона одягла злитий чорний купальник відомого бренду і вирушила на пляж. Разом з собою прихопила синочка Платона, який відпочиває з мамою.

"Пізнання і усвідомлення себе в колі інших жінок. Терапія. Зустріч. Зустріч з собою. Зі своєю жіночою суттю", - підписала фото з близькими людьми актриса.

До слова, частина шанувальників пари не вірить в їх розрив – вони сподіваються, що Ксенія і Олександр знайдуть спільну мову. Деякі і зовсім запідозрили, що актриса і шоумен розписалися, але тримають це в таємниці і інтригують громадськість, привертаючи увагу гучними заявами.

"Ставили на коліна, на гречку...": Модель з найбільшими грудьми в Україні розповіла про суворе виховання і свої комплекси

вівторок, 21 вересень 2021, 7:50

За словами Міли Кузнєцової, в дитинстві її жорстоко карали. Відома українська модель, володарка 13-розміру грудей Міла Кузнєцова розповіла, що в дитинстві батьки жорстоко карали її за кожен проступок. Своєю історією вона поділилася у програмі "Зірковий...

У майбутньому людство не залишиться без улюбленого напою: У Фінляндії навчились вирощувати каву в лабораторних умовах

вівторок, 21 вересень 2021, 7:10

Зміни клімату мали негативний вплив на вирощування кави традиційним шляхом. Кавові плантації зменшуються по всьому світові. Фінляндські вчені з VTT Центру технічних досліджень у лабораторних умовах виростили каву з рослинних клітин, повідомляють Патріо...