
Фіналістка п'ятого сезону реаліті "Від пацанки до панянки" Олена Пітин заявила, що проєкт допоміг їй впоратися зі своїми залежностями й тепер вона зовсім не вживає алкоголь. Також дівчина зізналася, що вирішила повернутися в музику й почала розвивати свої соцмережі, передають Патріоти України.
За словами Олени, спочатку після шоу їй було дуже складно. Однак вона зрозуміла, що попри те, що робила в житті багато помилок, їх можна виправити. Такими подробицями поділилася пресслужба "Нового каналу".
"Після проєкту було складно. Не знала, куди себе подіти. Була трохи розгублена. Зараз у мене все круто... Перебуваю в пошуку роботи. Тому що через карантин складно знайти гарну вакансію", – зазначила Пітин.


Дівчина також додала, що з мамою, з якою у неї були важкі стосунки, вона так і не змогла помиритися. "Один раз ми зателефонували. Спробувала з нею поговорити, пояснити свої почуття, але вона мене не почула. Тому я її заблокувала", – підсумувала Олена.



Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...
Українська акторка Катерина Кузнєцова поділилася своїм щоденним раціоном, розповіла про зміни у харчуванні та пояснила, що допомагає їй підтримувати чудову фізичну форму, передають Патріоти України. Зірка поспілкувалася з підписниками в Instagram і чес...