Геть спилася? Валюха зі "Сватів" видала маячню про Україну та колег, які засудили війну

Російська акторка Тетяна Кравченко, відома за роллю Валюхи Будько зі "Сватів", продовжує поливати брудом українских колег, які про неї вже давно не згадують. Росіянка, яку не пощадив алкоголізм, вигадала нові байки про українських акторів та "проросійських" жителів Львова, передають Патріоти України.

Кравченко в новому інтервʼю щиро здивувалася, чому українці висловлюються щодо політики, якщо "нічого в ній не тямлять". Себе вона, вочевидь, уявила щонайменше політологом з багаторічним стажем, бо доволі сміливо висловлюється щодо ситуації в чужій країні.

Кравченко згадала, що приїжджала до Львова ще до розпаду Радянського Союзу в 90-х, і чомусь їй запамʼяталося, що місцеві жителі попросили росіян привезти свої газети. Аналізуючи це зараз, путіністка дійшла висновку, що львівʼяни мріють стати частиною Росії.

"Ще давно ми грали з Михайлом Козаковим і приїжджали до Львова. І вже тоді місцеві жителі нас просили, щоб ми газети російські привозили. Це було в 90-х. Ще нічого не віщувало", – видала росіянка.

Водночас вона не розуміє, чому частиною терористичної культури не прагнуть стати українські актори "Сватів". Росіянка вважає, що вони виконують "замовлення", тому й підтримують незалежність, суверенітет та територіальну цілісність своєї країни.

"Політика – це така страшна річ", – схопилася за голову актриса, ніби не вона два місяці тому помолилася за російських окупантів, яким представилася Валюхою.

Нагадаємо, українська актриса та зірка "Сватів" Анна Кошмал неодноразово заявляла, що Росія для неї – країна-агресорка, тому вона не бажає більше з'являтися на одному знімальному майданчику з акторами-росіянами. Почувши це, Кравченко накинулася на колегу, назвала її підлою та нагадала, як українку лікували в Москві. На думку путіністки, цього досить, щоб пробачити їй і іншо

Дівчина продовжує інтригувати: Співачка Klavdia Petrivna вперше показала своє обличчя (фото)

субота, 20 липень 2024, 19:45

Українська співачка Klavdia Petrivna, яка увірвалася в український шоубізнес та стала однією з найпопулярніших артисток, досі ховалася під масками та великими капелюхами. Шанувальники маоло що знають про загадкову артистку, але її пісні одразу припали ...

Тварина "дала згоду": МЗС Литви взяло на службу кота

субота, 20 липень 2024, 14:30

На подвір'ї міністерства зовнішніх справ Литви знайшли маленьке чорне кошеня. Дипломати вирішили залишити тварину під опікою відомства. Про це у п'ятницю, 19 липня, повідомив міністр закордонних справ Литви Ґабріелюс Ландсберґіс. Високопосадовець уточн...