Гігантський спадок Леоніда Куравльова дістанеться тим, хто зжив його зі світу? Хто отримає більше 100 мільйонів рублів

Легендарний актор Леонід Куравльов, який помер у хоспісі, залишив по собі заповіт, за яким його майно має бути в рівних частках передано дітям — 44-річному синові Василю та 59-річній дочці Катерині. Що їм дістанеться, з'ясували журналісти КП, передають Патріоти України.

Виявляється, після смерті дружини Ніни (вона пішла з життя 10 років тому) артист жив у 5-кімнатній квартирі в самому центрі Москви — у Будинку на набережній — з вікон видно Москву-річку, Храм Христа Спасителя. У під'їзді лише 22 квартири — по 2 на майданчику. Подібна квартира з аналогічним метражем у цьому будинку коштує від 82 млн. рублів.

Також у Куравльова була дача у далекому Підмосков'ї — ще з радянських часів - вартістю близько 10 млн. рублів. Відомо, що рішення про те, щоб відправити народного артиста до пансіонату для літніх людей, було прийняте на сімейній раді минулого літа. Тоді Василь пояснював це рішення так: «Ми непокоїлися, що не можемо йому забезпечити необхідну рухову активність у домашніх умовах».

"Одразу розуміли": Костянтин Войтенко здивував, чому з дружиною зіграв весілля у чорному вбранні та без гостей

середа, 12 червень 2024, 15:50

Український актор, зірка серіалу "Коли ми вдома" Костянтин Войтенко розсекретив, чому з дружиною, дизайнеркою Наталією Камінською, зіграв весілля у чорному вбранні та не запрошував гостей, передають Патріоти України. Так, пара організувала доволі неста...

"Трохи ностальгії": Важкохвора Катерина Тишкевич продала свій розкішний будинок під Києвом і пояснила чому

середа, 12 червень 2024, 7:38

Українська акторка Катерина Тишкевич зізналась, що разом із коханим, актором Валентином Томусяком, продала свій розкішний будинок під Києвом, передають Патріоти України. Подружжя придбало домівку за три тижні до початку повномасштабної війни. Актори чи...