
Українська співачка Анастасія Приходько різко розкритикувала націвідбір на "Євробачення-2025", де переміг гурт Ziferblat, передають Патріоти України.
Артистка у фотоблогу висловила власну думку щодо організації конкурсу. За словами Анастасії, після цьогорічного нацвідбору вона не планує більше стежити за майбутніми конкурсами. Співачці не сподобався креативний задум і організація. Водночас вона розкрила, що її фаворитом був KHAYAT і саме йому бажала перемоги.
"Після побаченого "привіт із 90-х" я офіційно заявляю: більше національний відбір ніколи не дивитимуся. Гірше відбору, ніж в Молдові, думала не побачу! Але він є! KHAYAT, бажаю перемоги!" – написала під час перегляду конкурсу знаменитість.
Також Приходько опублікувала кадри зі знімань свого кліпу, де заявляє про те, що хоче все покинути та поїхати додому насолоджуватися маминими стравами. І у сторіз під кадрами артистка іронічно написала: "Мій настрій, коли подивилася національний відбір"
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...
Українська акторка Катерина Кузнєцова поділилася своїм щоденним раціоном, розповіла про зміни у харчуванні та пояснила, що допомагає їй підтримувати чудову фізичну форму, передають Патріоти України. Зірка поспілкувалася з підписниками в Instagram і чес...