
Українська співачка Анастасія Приходько різко розкритикувала націвідбір на "Євробачення-2025", де переміг гурт Ziferblat, передають Патріоти України.
Артистка у фотоблогу висловила власну думку щодо організації конкурсу. За словами Анастасії, після цьогорічного нацвідбору вона не планує більше стежити за майбутніми конкурсами. Співачці не сподобався креативний задум і організація. Водночас вона розкрила, що її фаворитом був KHAYAT і саме йому бажала перемоги.
"Після побаченого "привіт із 90-х" я офіційно заявляю: більше національний відбір ніколи не дивитимуся. Гірше відбору, ніж в Молдові, думала не побачу! Але він є! KHAYAT, бажаю перемоги!" – написала під час перегляду конкурсу знаменитість.
Також Приходько опублікувала кадри зі знімань свого кліпу, де заявляє про те, що хоче все покинути та поїхати додому насолоджуватися маминими стравами. І у сторіз під кадрами артистка іронічно написала: "Мій настрій, коли подивилася національний відбір"
Хрещення четвертої дитини Притули відбулося у знаковому на тлі масованих російських атак місці — Києво-Печерській лаврі. Зворушливими фотографіями з хрестин волонтер поділився у неділю, 21 червня, на особистій сторінці у Facebook, передають Патріоти Ук...
21 червня, принц Уельський Вільям відзначає свій 44-й день народження. Майбутній король Великої Британії народився в 1982 році в сімʼї принцеси Діани та тоді ще принца Чарльза, проте батьки згодом розлучилися, а мама Вільяма загинула в трагічній ДТП в ...