Голлівудська зірка Кіра Найтлі озвучила щоденник 12-річної українки, написаний нею під обстрілами в Харкові

Дворазова номінантка премії "Оскар", англійська акторка Кіра Найтлі озвучила щоденник 12-річної Єви Скалецької з Харкова, передають Патріоти України.

Щоденник під назвою "Ти не знаєш, що таке війна" (You Don’t Know What War Is) дівчина писала під обстрілами. Згодом Єва разом із бабусею виїхала з міста до Європи і опинилася в Дубліні.

Щоденник юної харків'янки 25 жовтня 2022 року випустило у друкованому вигляді британське видавництво Bloomsbury. Право на його публікацію видавництво виграло на семисторонньому аукціоні в червні 2022 року, де щоденник було виставлено, пише The Bookselle.

У Великій Британії та Ірландії була запущена масштабна медіакампанія та організована низка заходів, зокрема Єва Скалецька дала не одне інтерв'ю на радіо та друкованим ЗМІ про події, які пережила під час війни в Україні.

Щоденник був представлений англійським письменником Майклом Морпурго. Щоденник 12-річної українки порівнюють зі щоденником Анни Франк за його потужне розуміння того, що таке конфлікт очима дитини.

"Ти не знаєш, що таке війна" справила на мене величезний вплив. Це неймовірно важлива історія, яка одночасно є сильною та глибоко зворушливою. Я вважаю за честь бути частиною цієї публікації, розповідаючи надзвичайну історію Єви про натхнення та хоробрість", - поділилася враженнями від роботи над аудіоверсією щоденника Кіра Найтлі.

Звукорежисер Том Скіпп, своєю чергою, відзначив майстерність Найтлі, яка зуміла "передати вдумливий і проникливий голос Єви".

"Для Єви дуже важливо, що Кіра вирішила працювати над цією важливою книгою, і Кіра зробила щось справді особливе зі своїм підходом до неї. Вона віддає належне невинному, молодому, але мудрому не по роках тону Єви, а ідеальний образ Кіри є чутливим, інтимним і, зрештою, надзвичайно переконливим", - зазначив Скіпп.

Зірковий американський актор Алек Болдвін зобов'язаний виплачувати кошти синові вбитої ним українки

вівторок, 6 червень 2023, 0:55

Між родиною вбитої українки Галини Гатчінс та американським актором Алеком Болдвіном підписано мирний договір. Про це повідомляє BBC. . Зокрема, суд США ухвалив рішення за позовом чоловікаМетью Гатчінса проти зірки кіно. Як відомо, ще у жовтні 2022 ро...

Вниз головою: Соліст Quest Pistols Антон Савлєпов впав зі сцени просто під час концерту

понеділок, 5 червень 2023, 19:30

Фронтмен українського колективу Quest Pistols Антон Савлєпов впав зі сцени вниз головою просто під час концерту, передають Патріоти України. Під час виконання приспіву Савлєпов сперся на одне коліно біля краю сцени. Однак співак не втримав рівновагу та...