Грав у групі "ДДТ та ВІА "Синяя птица": Помер відомий музикант та продюсер

Галицький

У четвер, 21 жовтня, стало відомо про смерть музиканта й продюсера, учасника легендарного ВІА «Синяя птица» Дмитра Галицького. Музикант помер у віці 65 років після операції на підшлунковій залозі, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТАСС .

«Скорботна новина. На 66-му році життя помер чудовий музикант, учасник легендарного ВІА „Синяя птица“ Дмитро Львович Галицький», — йдеться в повідомленні.

Дмитро Галицький з 1978 й до 1991 року був клавішником радянського ВІА «Синяя птица». Працював в «ДДТ».

Автор кількох пісень ансамблю — «Листопад», «Кафе на Моховій», «Хлопчик з кульбабами» та інших. Як соліст записав пісні «Твій сон», «Пішло наше літо», «Листопад», «В зоопарку», «Наодинці з собою» та інші.

Працював з Малежиком, Лазаревою, Ободзинським, Осіним.

У 1993 році був випущений сольний диск Галицького «Любовний роман».

Створив власну групу. Займався організацією концертів.

"Ти моя сила": Усик зворушливо привітав дружину з річницею весілля

неділя, 25 вересень 2022, 16:48

Український боксер Олександр Усик 25 вересня відзначає 13-ту річницю шлюбу. Історія його кохання з Катериною почалася ще під час навчання. . Олександр зворушливо привітав свою дружину з сімейним святом. Він опублікував пост з теплими словами та поділи...

"Поїхали в Україну до своїх рідних": Колишній друг Лорак розповів, що на другий день війни її кинула вся команда

неділя, 25 вересень 2022, 12:59

Український режисер Олег Боднарчук розповів, що на другий день війни опальну співачку Ані Лорак кинула вся команда. За його словами, її співробітники повернулися в Україну, передають Патріоти України. "Наскільки я знаю, на другий день після початку вій...