Грав у групі "ДДТ та ВІА "Синяя птица": Помер відомий музикант та продюсер

Галицький

У четвер, 21 жовтня, стало відомо про смерть музиканта й продюсера, учасника легендарного ВІА «Синяя птица» Дмитра Галицького. Музикант помер у віці 65 років після операції на підшлунковій залозі, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТАСС .

«Скорботна новина. На 66-му році життя помер чудовий музикант, учасник легендарного ВІА „Синяя птица“ Дмитро Львович Галицький», — йдеться в повідомленні.

Дмитро Галицький з 1978 й до 1991 року був клавішником радянського ВІА «Синяя птица». Працював в «ДДТ».

Автор кількох пісень ансамблю — «Листопад», «Кафе на Моховій», «Хлопчик з кульбабами» та інших. Як соліст записав пісні «Твій сон», «Пішло наше літо», «Листопад», «В зоопарку», «Наодинці з собою» та інші.

Працював з Малежиком, Лазаревою, Ободзинським, Осіним.

У 1993 році був випущений сольний диск Галицького «Любовний роман».

Створив власну групу. Займався організацією концертів.

Через COVID-19 помер відомий український музикант та композитор

неділя, 5 грудень 2021, 21:10

"Товариство! Наш друг, колега і брат Данило Перцов відійшов нині в засвіти. Прощай, дорогий Даниле! Прости і прощай! Ми тебе дуже любимо", - написали у гурті. . Музикант був госпіталізований до лікарні із коронавірусом та перебував у реанімації. . Дани...

Помер легендарний одесит, радянський та пострадянський кінопродюсер Марк Рудінштейн

неділя, 5 грудень 2021, 20:20

Помер кінопродюсер Марк Рудінштейн, який у листопаді потрапив до лікарні з серцевим нападом. Засновнику кінофестивалю «Кінотавр» було 75 років, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Інтерфакс». На початку осені Рудінштейну зробили операцію, ал...