
Захисник англійського "Евертона" і збірної України Віталій Миколенко поділився своєю думкою про президента країни-агресора, що розв'язала повномасштабну війну проти України. Екс-гравець "Динамо" заявив, що якби він десь зустрівся з Путіним, то передав би його людям, які втратили своїх близьких в результаті військового вторгнення російських окупантів.
"Якби я опинився перед Путіним, я б, напевно, його взяв і віддав би людям, у яких забрали сім'ї, дітей, батьків. Віддав би цього виродка, вони б точно розібралися, що з ним зробити. Вони б зімпровізували 100%", - сказав Миколенко в інтерв'ю YouTube-каналу "ОТДУШИВДУШУ".
Сезон випускних вечорів змусив багатьох українських знаменитостей згадати власне прощання зі школою. Однак для декого цей день залишив не лише теплі спогади, а й гіркий осад через життєві обставини, сімейні проблеми чи навіть пандемію, передають Патріо...
Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...