
Представниця Литви на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2022" Моніка Лю відреагувала на оцінку українського журі на шоу, яке поставило співачці 0 балів. Виконавиця наголосила, що вона щаслива та приїде до Києва. Про це Лю написала у Instagram-stories, передають Патріоти України.
За її словами, підтримка від українських глядачів була величезною. Зірка закликала публіку з нашої країни не почуватися винною. "Я отримала так багато підтримки від українських глядачів і так вдячна вам. Але в результаті все зараз про вас і я не можу бути щасливішим за своїх друзів Kalush Orchestra. Залишилася ще одна перемога. Я 100% приїду до Києва. Слава Україні", – написала Моніка Лю.
Хрещення четвертої дитини Притули відбулося у знаковому на тлі масованих російських атак місці — Києво-Печерській лаврі. Зворушливими фотографіями з хрестин волонтер поділився у неділю, 21 червня, на особистій сторінці у Facebook, передають Патріоти Ук...
21 червня, принц Уельський Вільям відзначає свій 44-й день народження. Майбутній король Великої Британії народився в 1982 році в сімʼї принцеси Діани та тоді ще принца Чарльза, проте батьки згодом розлучилися, а мама Вільяма загинула в трагічній ДТП в ...