
Представниця Литви на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2022" Моніка Лю відреагувала на оцінку українського журі на шоу, яке поставило співачці 0 балів. Виконавиця наголосила, що вона щаслива та приїде до Києва. Про це Лю написала у Instagram-stories, передають Патріоти України.
За її словами, підтримка від українських глядачів була величезною. Зірка закликала публіку з нашої країни не почуватися винною. "Я отримала так багато підтримки від українських глядачів і так вдячна вам. Але в результаті все зараз про вас і я не можу бути щасливішим за своїх друзів Kalush Orchestra. Залишилася ще одна перемога. Я 100% приїду до Києва. Слава Україні", – написала Моніка Лю.
Виконавець в останні роки тримає особисте життя подалі від камер. Проте деякі подробиці артист все ж таки розкриває. Зокрема, співак офіційно підтвердив, що більше не самотній. Артист це зробив в Instagram-stories, опублікувавши доволі пікантні кадри з...
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...