
Представниця Литви на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2022" Моніка Лю відреагувала на оцінку українського журі на шоу, яке поставило співачці 0 балів. Виконавиця наголосила, що вона щаслива та приїде до Києва. Про це Лю написала у Instagram-stories, передають Патріоти України.
За її словами, підтримка від українських глядачів була величезною. Зірка закликала публіку з нашої країни не почуватися винною. "Я отримала так багато підтримки від українських глядачів і так вдячна вам. Але в результаті все зараз про вас і я не можу бути щасливішим за своїх друзів Kalush Orchestra. Залишилася ще одна перемога. Я 100% приїду до Києва. Слава Україні", – написала Моніка Лю.
Українська акторка Катерина Кузнєцова поділилася своїм щоденним раціоном, розповіла про зміни у харчуванні та пояснила, що допомагає їй підтримувати чудову фізичну форму, передають Патріоти України. Зірка поспілкувалася з підписниками в Instagram і чес...
Мар’яна Садовник з Рівного стала переможницею міжнародного конкурсу краси Mrs. Globe у категорії Petite. Фінал престижного світового змагання відбувся у США, де українка виборола титул Mrs. Petite Globe 2026, передають Патріоти України. . До участі у ...