"Я бачив, що він робив на передовій": Тарас Тополя назвав українського співака, який вразив його під час війни

Лідер українського гурту "Антитіла" та воїн ЗСУ Тарас Тополя назвав артиста, який його вразив під час повномасштабної війни. Таким музикантом виявився Сергій Василюк, соліст колективу "Тінь Сонця", передають Патріоти України.

Раніше музиканти не були близько знайомі, однак повномасштабний напад РФ на Україну зблизив їх. Про це Тарас Тополя розповів в інтерв'ю24 каналу.

Як відомо, фронтмен "Антитіл" разом з іншими членами гурту служив на Харківщині. Там він часто бував в зоні бойових дій у ролі парамедика.

"Приємно вразив Сергій Василюк з гурту "Тінь Сонця". До війни я не був близько знайомий з творчістю цього гурту. Знав, що такі є, що в них – рокова, готична музика, українська лірика з певними етнічними мотивами, але глибоко не цікавився", – розповів Тополя.Музикант поділився, що Сергій Василюк служив з "Антитілами" в одному батальйоні і мужньо себе проявив на бойових завданнях. Те, як лідер "Тіней Сонця" виконував свою роботу викликало в Тарасі Тополі відчуття поваги до побратима та колеги.

"Можу з упевненістю говорити про нього, бо бачив те, що він робив на передовій. І він так само бачив роботу гурту "Антитіла". Про нього можу сказати, бо на власні очі бачив, що він робив на передовій", – наголосив артист.

Голова Спілки письменників України повідомив, де і коли поховають Дмитра Павличка

середа, 1 лютий 2023, 5:00

29 січня пішов з життя легендарний український поет-шістдесятник Дмитро Павличко. Стало відомо, що легендарного українця поховають завтра – 1 лютого. . Герой України, дипломат, політик, один з авторів Акту проголошення незалежності України, поет, пе...

Померла виконавиця ролі Венсді Аддамс у класичному фільмі жахів світового кінематографу

вівторок, 31 січень 2023, 8:05

У понеділок, 30 січня, американські ЗМІ повідомили про смерть популярної актриси Лізи Лорінг. Вона померла у віці 64 років від інсульту 28 січня в одній із каліфорнійських лікарень. . Лорінг дебютувала на телебаченні у віці 6 років. Вона виконала роль...