
Виявляється, популярна українська співачка Настя Каменських потрапила до лікарні, коли вперше зіткнулась із побічними ефектами перенесеного коронавірусу. Про це поп-зірка відверто зізналася журналістам програми "Зірковий шлях", передають Патріоти України.
За словами NK, сама хвороба в неї протікала легко, та після неї суперстар довелося дізнатися, що таке панічні атаки. "Вони в мене почалися через два тижні після того, як я перехворіла "короною", - зізналася Настя.
Після першої панічної атаки вона потрапила до лікарні. "Я була в шоці, не знала, що з цим робити. Я ніколи з цим взагалі не зустрічалася. І мені сказали: "Це нормально, головне - не панікувати", - пригадала Каменських.






Додамо, що Каменських разом з Олею Поляковою, Андрієм Данилком, Олегом Винником і DZIDZIO розгадуватиме знаменитостей під масками у другому сезоні масштабного шоу "Маска", прем’єра якого відбудеться 23 жовтня о 21:00 на каналі "Україна".
Хрещення четвертої дитини Притули відбулося у знаковому на тлі масованих російських атак місці — Києво-Печерській лаврі. Зворушливими фотографіями з хрестин волонтер поділився у неділю, 21 червня, на особистій сторінці у Facebook, передають Патріоти Ук...
21 червня, принц Уельський Вільям відзначає свій 44-й день народження. Майбутній король Великої Британії народився в 1982 році в сімʼї принцеси Діани та тоді ще принца Чарльза, проте батьки згодом розлучилися, а мама Вільяма загинула в трагічній ДТП в ...