"Я должна была трогать его член, который я ненавидела просто": Олена Проклова розповіла, як у 15 років її домагався Табаков (відео)

Популярна російська актриса Олена Проклова в передачі «Секрет на мільйон» на росТБ шокувала глядачів своєю розповіддю про сексуальні домагання, передають Патріоти України.

За визнанням артистки, на її шляху двічі зустрічалися чоловіки набагато старші за неї, які проявляли до неї сексуальний інтерес. Перший раз це був другий режисер картини — йому 67 років, Прокловій — 12. Другим виявився відомий актор. Він запропонував готувати 15-річну дівчину до вступу до вишу.

Олена не назвала імен, але відносно актора дала підказку, яку відразу зрозуміли уважні телеглядачі. За словами актриси, через цю історії у неї не складалося особисте життя. У неї був страх і жах перед фізичною близькістю.

Зізнання 67-річної Проклової викликало бурхливу дискусію в мережі. Одна частина коментаторів підтримала Олену, вважаючи, що це може застерегти інших дівчат від подібних ситуацій. Інша — вважає, що Прокловій не варто було згадувати минуле та виносити на люди такі подробиці. Все ж більшість, впізнавши у кривднику Олени дуже відомого російського артиста, вважають, що він зганьбив своє ім'я.

Так бояться? Росіяни не можуть послухати "Стефанію" переможців "Євробачення" Kalush Orchestra - доступ заблоковано

середа, 18 травень 2022, 10:58

У соціальних мережах Instagram та Facebook для громадян Росії заблокували доступ до пісні Stefania переможців Євробачення-2022 українського реп-колективу Kalush Orchestra. При спробі користувача з РФ знайти трек в Інтернеті, пошукова система пише, що р...

"Відро з кров'ю": Володимир Кличко заявив, що зробить кардинальний вчинок, якщо "хоч один росіянин вийде у ринг зі своїм прапором та гімном"

середа, 18 травень 2022, 10:28

Легендарний український боксер Віталій Кличко розповів, що його брат Володимир виступає за жорстку позицію у світі щодо виступів російських боксерів. . За інформацією мера Києва, молодший брат демонстративно заллє свій титул кров'ю, якщо хтось із спорт...