"Я дуже багато плачу": Настя Каменських зізналася про захворювання

Українська співачка Настя Каменських зізналася, що через війну в Україні ледь справляється зі стресом. Більш того, до неї повернулися панічні атаки, з якими лише нещодавно вона навчилася справлятися. Про це Настя розповіла в інтерв'ю програмі Зірковий шлях, передають Патріоти України.

"Я намагаюся знайти баланс, намагаюся знайти, як собі допомогти. Але ніяк я собі не допоможу. У мене дуже поганий сон, я дуже нервую. До мене повернулися панічні атаки, які з'явилися після перенесеної корони. Я дуже багато плачу, хвилююся, переживаю. Піднімаю очі в небо і кажу: "Боже, зупини це, ну не може це бути так довго". Це горе, яке просто живе з тобою", - зазначила Каменських зі сльозами на очах.

Настя каже, що зараз "неможливо бути спокійним, просто чекаєш, поки це все закінчиться". У багатьох людей на тлі стресу виникли ще й кризи у відносинах з коханими. Але Настя каже, що це абсолютно не її з Потапом історія.

"Які можуть бути проблеми, коли люди навпаки повинні об'єднуватися? Ми з Льошею дивимося в одному напрямку, йдемо разом, один одного підтримуємо і допомагаємо. Робимо все можливе, що можемо зробити для своєї країни", - каже вона.

Панічні атаки - це захворювання. Воно характеризується нападами тривоги, нав'язливого страху та іншими симптомами, наприклад, пітливість, тремтіння, нудота тощо. Панічні атаки можуть бути ознакою неврозів, а напади найчастіше проявляються раптово.

"Не можу дозволити собі туфлі в Saint Laurent": Українська акторка побідкалася на "безгрошів'я" у США

субота, 23 вересень 2023, 18:42

Акторка Вікторія Варлей із Холостяк 12 в інтерв'ю Анні Олицькій зізналася, на які гроші зараз живе у Маямі. Варлей розповіла, що її чоловік втратив основний бізнес, передають Патріоти України. «Усе не так класно, як хотілося б. Працюємо над тим, щоб ус...

Немає квартири, машини, няні та школи... проблеми у шлюбі: Зрадниця Сєдокова розповіла про своє важке життя у США і надії на нове життя у Москві

субота, 23 вересень 2023, 9:23

Співачка Анна Сєдокова, яка забрала чоловіка із родини, вже кілька років живе в Маямі з баскетболістом Янісом Тіммою і сином Гектором від минулих стосунків. Після переїзду за кордон у латвійського спортсмена не було контрактів, тому тривалий час сім'ю ...