"Я дуже багато плачу": Настя Каменських зізналася про захворювання

Українська співачка Настя Каменських зізналася, що через війну в Україні ледь справляється зі стресом. Більш того, до неї повернулися панічні атаки, з якими лише нещодавно вона навчилася справлятися. Про це Настя розповіла в інтерв'ю програмі Зірковий шлях, передають Патріоти України.

"Я намагаюся знайти баланс, намагаюся знайти, як собі допомогти. Але ніяк я собі не допоможу. У мене дуже поганий сон, я дуже нервую. До мене повернулися панічні атаки, які з'явилися після перенесеної корони. Я дуже багато плачу, хвилююся, переживаю. Піднімаю очі в небо і кажу: "Боже, зупини це, ну не може це бути так довго". Це горе, яке просто живе з тобою", - зазначила Каменських зі сльозами на очах.

Настя каже, що зараз "неможливо бути спокійним, просто чекаєш, поки це все закінчиться". У багатьох людей на тлі стресу виникли ще й кризи у відносинах з коханими. Але Настя каже, що це абсолютно не її з Потапом історія.

"Які можуть бути проблеми, коли люди навпаки повинні об'єднуватися? Ми з Льошею дивимося в одному напрямку, йдемо разом, один одного підтримуємо і допомагаємо. Робимо все можливе, що можемо зробити для своєї країни", - каже вона.

Панічні атаки - це захворювання. Воно характеризується нападами тривоги, нав'язливого страху та іншими симптомами, наприклад, пітливість, тремтіння, нудота тощо. Панічні атаки можуть бути ознакою неврозів, а напади найчастіше проявляються раптово.

Про війну воліє мовчати: Путіністка Ані Лорак засвітилася на вечірці Кіркорова (відео)

четвер, 30 червень 2022, 16:59

Співачка Ані Лорак, яка, попри народження в Україні, цинічно мовчить про звірства Росії на території рідної країни, продовжує веселитися на заходах. Поки ракети РФ вбивають мирних українців, вона відпочиває на святі Філіпа Кіркорова. Він же влаштував в...

Співачка Настя Приходько назвала Потапа "рідкісним г*вном", спливли подробиці скандалу

четвер, 30 червень 2022, 11:12

Українська співачка Анастася Приходько гнівно відгукнулася про українського репера Потапа і його супутницю Настю Каменських. У себе в Facebook-блозі вона зробила репост новини про те, що артисти відмовилися виступати в Росії. В описі Настя зазначила: "...