
"Дуже соромно, прикро і боляче. Я дуже грішна людина. І часом я дуже хочу піти до церкви. Але я знаю, що там є люди. І я не можу собі цього дозволити", – поділився Олег Винник.
Так, артисту доводиться ретельно підбирати час, аби тихо помолитися біля ікон та замолити гріхи. Він приходить до церкви, коли там немає людей, і знаходить окреме місце, де священник може його вислухати.
"Я можу сповідатися тільки в церкві. До мене не може прийти священник чи мій наставник і вислухати мої проблеми. Ні, я маю прийти достойно до того місця, яке називається церква, і сповідатися", – розповів Олег Винник.
Додамо, співак належить до числа тих небагатьох знаменитостей, які приховують особисте життя. Народний улюбленець переконаний, що популярність треба завойовувати, не "показуючи свою білизну".
Українська Instagram-блогерка випадково зустріла американську співачку та акторку Дженніфер Лопес під час відпочинку в Парижі. За словами панянки, вона опинилася за сусіднім столиком із знаменитістю в одному з місцевих ресторанів, передають Патріоти Ук...
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...