"Я дуже ніжно до неї ставлюся": Ахтем Сеітаблаєв відреагував на чутки про розлучення з дружиною через коханку (відео)

Український режисер Ахтем Сеітаблаєв нещодавно заявив, що розлучився з дружиною, продюсером Іванною Дядюрою. Ця новина стала приводом для обговорення причини їх розлучення.

Так, шанувальники запідозрили Ахтема в любовному зв'язку з актрисою Лілією Яценко. На грунті цього з'явилися чутки про те, що саме дівчина стала причиною розлучення Сеітаблаєва і Дядюри.

"Справа в тому, що нічого такого немає. Ліля дійсно знімалася у мене і зіграла головну роль у фільмі "Чужа молитва". Я дуже ніжно до неї ставлюся, поважаю її і люблю, як дочку і сестру. Але ні, це неправда. Моє серце вільне", - сказав Сеїтаблаєв у програмі "Світське життя".

Також він додав, що навіть після розлучення вони з дружиною нормально спілкуються. Він проводить час і з дружиною, і з дочкою Сафіє. Зазначимо, старша дочка Назли нещодавно вийшла заміж і поїхала з чоловіком до Бельгії. Зірковий батько в якості подарунка донці на весілля обставив їх нову квартиру з чоловіком.

Також у шлюбі з Дядюрою у Сеітаблаєва народився син Селім. Крім того, вони виховують і сина Анатолія, якого Іванна народила від попередніх стосунків.


На 85 році життя помер знаменитий український письменник

понеділок, 15 серпень 2022, 18:50

За сценаріями Олеся Лупія поставлено художні фільми "Багряні береги", "Данило - князь Галицький". У неділю, 14 серпня, помер відомий український письменник Олесь Лупій. Про це повідомив керівник Національної спілки письменників Михайло Сидоржевський, п...

Схоже, їм там пороблено: Актор кварталівського серіалу "Свати" принципово відмовився від ужитку української мови

понеділок, 15 серпень 2022, 16:59

Український актор Євген Капорін, який у серіалі "Свати" зіграв роль Олексія Долдонова (другорядний персонаж у третьому, п'ятому, шостому та сьомому сезонах. Близький друг Жені), не хоче спілкуватися українською мовою. Про це він повідомив в інтерв'ю 24...