"Я хотіла мати надійне плече поруч": Переможниця "Холостяка" розкрила реальну причину розставання з Алексом Топольським

Переможниця шоу "Холостяк-12" Катерина Лозовицька після виходу постшоу вирішила розповісти публіці реальну причину розставання з Алексом Топольським. Виявилося, саме Катя стала ініціатором розриву, передають Патріоти України.

За словами дівчини, вона не відчувала ту турботу та увагу, яка повинна бути в нормальних відносинах. Лозовицька підкреслила, що Алекс зовсім не дбав про неї: не дарував квіти й не проявляв турботу, коли та хворіла.

Ось що ще розповіла переможниця проєкту: "У наших стосунках з Алексом, на жаль, залицянь вимагав до себе він. Похвали, подарунків, вчинків, слів захоплення... В моєму розумінні це має місце тоді, коли чоловік щось для цього зробив, а не просто народився. Що в наших стосунках не вистачало мені особисто? Я хотіла мати надійне плече поруч, щоб мене цінували, чули та розуміли. Хотіла, щоб про мене дбали, коли захворіла. Хотіла отримати квіти, хоч раз. Хотіла більше часу разом. Хотіла нових спільних емоцій. Хотіла разом кудись поїхати, а не отримувати відмову на дві мої пропозиції. Хотіла, щоб цікавився моїм життям і просто пам'ятав, в якому місті на зйомках я перебуваю. Хотіла романтики та пристрасті. Але, напевно, таке для Алекса можливо тільки під прицілом камер".

Лозовицька зізналася, що вона не побачила у стосунках з Топольським тих цінностей, про які він говорив на проєкті. Розлучилися вони друзями, без конфліктів і образ один на одного.

"Я вдячна Алексу за цю історію і за цей досвід. Розійшлися в нормальних стосунках з розумінням, що ми не створені один для одного. Ну, це поки він не прочитав цей пост. Я ні про що не шкодую і впевнена, що він знайде дівчину, яка розділить його бачення стосунків і пріоритети. Ну, а я теж обов'язково буду щаслива", - резюмувала Катя.

Лоліта "просадила" в казино майже $2 мільйони

вівторок, 21 березень 2023, 21:00

Опальна співачка Лоліта, яка живе і виступає в РФ, нічого не кажучи про війну в Україні, шокувала новими зізнаннями. Виявилося, вона страждала від пристрасті не тільки до алкоголю і наркотиків, також вона була ігроманом, зазначають Патріоти України. У ...

"Бережіть мене": Пугачова звернулася до Путіна, але поплатилася

вівторок, 21 березень 2023, 10:26

Співачка Алла Пугачова, яка втекла з Росії до Ізраїлю, постійно піддається нападкам з боку росіян. Продюсер "Ласкавого мая" Андрій Разін заявив, що на це є причина. Також він здивований, що Алла Пугачова стала цапом-відбувайлом, передають Патріоти Укра...