"Я народилася на дні": Відома російська акторка втекла у Францію і обізвала росіян "пʼяними та неосвіченими жебраками"

Відома російська акторка втекла у Францію і обізвала росіян "пʼяними та неосвіченими жебраками": я народилася на дні

Відома російська акторка Яна Троянова втекла з Росії до Франції в 2022 році, коли закінчила зніматися для російського серіалу "Ольга". Причиною такого вчинку стала війна, розвʼязана РФ в Україні, яку зірка не підтримує, передають Патріоти України.

Троянова дала відверте інтервʼю російському блогеру Юрію Дудю, в якому назвала росіян "пʼяними та неосвіченими жебраками". Так вона пояснила те, що її співгромадяни досі не виступили проти терористичного режиму.

Троянова виїхала з РФ 15 жовтня 2022 року. Вона полетіла в Стамбул на 2 дні, після чого вирушила до Франції. Щоб отримати візу, в французькому посольстві просили надати підтвердження, що вона боролася проти путінського режиму.

За словами акторки, її в Росії могли заарештувати за антивоєнну позицію. В Парижі Троянова зустрічалася з українцями, які запитували, чому росіяни підтримують диктатора Путіна.

"Це те, про що я розмовляю з українцями в Франції. Я їм змушена розповідати. Це не секрет. Спершу Путін обкрадає цей народ так, що вони стають жебраками. Дуже складно виживати, коли в тебе немає грошей, і дуже складно любити своїх дітей, коли змушений ламати голову, що поїсти і "бухнути", – почала росіянка.

Вона заявила, що багато росіян залежні від алкоголю і не мають можливості отримати освіту, тож вони не цікавляться тим, що відбувається в Росії.

"На ці злидні застилається пропаганда. Телевізор повністю віддався пропаганді... Люди там виживають. Я народилася на дні і знаю, як живе основна частина населення нашої країни. Це не життя, а постійна боротьба. Ти в пеклі. На сьогодні ти знайшов поїсти, а ще дітей треба до школи зібрати, а тут батьки літні. І всі хворіють, всі смердять. І все це в пеклі", – заявила акторка.

Заплатила Потапу понад 250 тис. євро: Чому Настя Каменських несподівано заспівала в дуеті з Ассоль (відео)

неділя, 24 вересень 2023, 22:28

Нещодавно українська співачка Настя Каменських постала перед фанами в несподіваному дуеті – вона записала спільний трек зі своєю колегою Ассоль, відомою хітом "Моя мама лучшая на свете", якому вже понад 20 років, повідомляють Патріоти України. Однак те...

"У нас це закрита тема": Актор-путініст, який народився у Вінниці, погрожував матері через суперечки про війну

неділя, 24 вересень 2023, 21:28

Відомий російський актор Сергій Векслер, який народився у Вінниці та провів усе своє дитинство в Україні, розповів про скандали з матір'ю. До повномасштабної війни, яку проти нашої країни розв'язала РФ, вона продовжувала мешкати в українському місті. О...