"Я не вірю, що це була їхня власна ідея": Діти Максакової подали на неї в суд через московську квартиру

Діти співачки Марії Максакова, Ілля і Людмила Максакови-Ігенбергс, подали на матір до суду, вимагаючи від неї передати їм московську квартиру, яка наразі коштує близько 200 мільйонів рублів (близько 73 млн гривень), передають Патріоти України.

Як повідомляє «СтарХіт», 260-метрові апартаменти на Краснопресненській набережній колись співачці подарував її батько. Сама Максакова впевнена, що керує дітьми їхній батько — колишній чоловік співачки Володимир Тюрін. «Він ще влітку погрожував, що стане на заваді в усіх моїх справах, якщо я не віддам квартиру, не погоджуся її подарувати. Це вимагання чистої води. Плюс зараз своїми вчинками Тюрін назавжди руйнує мої стосунки з Іллею і Люсею», — говорить співачка. Втім, вона не виключає, що її екс-чоловік «ховається за спинами дітей», а ті й не знають, що судяться з матір'ю.

Максакова заявляє, що, може, і подарувала б дітям нерухомість, проте впевнена, що вони її не побачать — на все «накладе лапу» їхній батько. «П'ять років тому він забрав у мене Люду і Іллю. За цей час він не оформив на них ані рахунків, ані квадратних метрів, нічого. Вони просто у нього живуть, їдять. До цього ж я не можу впливати на їхній виховний процес. Тобто, мене діти бачити як би не хочуть, а мою нерухомість прибрати їхніми руками — будь-ласка», — нарікає співачка і додає, що на її адресу надходять прямі і, більш того, публічні погрози від колишнього чоловіка.

Вона згадала про нещодавній фільм-розслідування «Вища каста злочинного світу», у якому детально розповідається про «коронацію» і злочинну діяльність «злодія в законі» Володимира Тюріна. «І його поплічники прямим текстом заявляють: якщо я буду багато базікати, то тоді зі мною щось трапиться. Тоді Тюрин планує мого молодшого сина Ваню взяти собі на виховання. Це так говорять. А насправді, напевно, щоб принижувати і мучити. Це ж жахливо! Вони просто моральні виродки», — говорить співачка.

Лайфхак року, було круто! Лілія Ребрик поділилася секретом ідеального відпочинку з дітьми (фото)

неділя, 16 травень 2021, 21:18

Лілія Ребрик чудово відпочила і перезарядилася в Туреччині разом з коханим чоловіком Андрієм Диким і дочками Діаною і Поліною. Там же ведуча відсвяткувала своє 40-річчя і просто засипала мережу яскравими кадрами з сімейних канікул. А крім того, вона ро...

Хіти тижня. "Копия старшая дочь Маша!": Який вигляд мала Оля Полякова у 20 років (фото)

неділя, 16 травень 2021, 21:00

У мережі показали, як українська співачка Оля Полякова змінилася за 17 років. Фанати в коментарях зазначили, що артистка з роками стає тільки кращою. Відповідний кадр з'явився на сторінці "Зірковий шлях" в Instagram, передають Патріоти України. На архі...