"Я сьогодні жадібно любитиму вас": Тіна Кароль блиснула відвертими вбраннями та здивувала полум'яною промовою на київському концерті (фото)

Популярна співачка Тіна Кароль блиснула відвертими вбраннями та здивувала полум'яною промовою на київському концерті. Артистка сама виступила режисером свого шоу, запросила американських музикантів, українського хореографа Дмитра Жука, зазначають Патріоти України.

Під час шоу Тіна виблискувала в розкішному вбранні від Mugler, David Koma та Lever Couture, кокетувала з музикантами та спілкувалася з глядачами.

«Я сьогодні жадібно любитиму вас, жадібно вимагатиму вашого кохання, жадібно обмінюватися цими чистими, ніжними, трепетними почуттями, які сьогодні є між нами. Не бійтеся вимагати від життя свого щастя, тому що світобудова вона для нас, ми творимо історію в кожному дні. Не озирайтесь і я не буду! Нехай ваші мрії з цієї секунди стають метою. Досягайте своїх цілей, не боячись нічого на своєму шляху!», — сказала Тіна зі сцени.

Українці нескорені! Вакарчук із мешканцями Ізюму зворушливо заспівав "Червону руту" на тлі зруйнованого міста (відео)

неділя, 2 жовтень 2022, 11:29

Співак Святослав Вакарчук влаштував невеличкий концерт для мешканців звільненого від російських загарбників Ізюму, на Харківщині, передають Патріоти України. "Змучане, суворе, але вільне місто. І люди - втомлені, зосереджені, але з такою надією в очах!...

Бездоганно за фігурою: На тижні моди в Парижі голу топ-модель одягли спреєм у сукню з рідкої бавовни (відео)

неділя, 2 жовтень 2022, 8:53

На тижні моди у Парижі продемонстрували новинку, яку нанесли на оголене тіло Белли Хадід. . Французький модний Дім Coperni, заснований Себастьєном Мейєром та Арно Вайаном, у рамках колекції весна-літо 2023 р. вирішив додати в естетику бренду сучасні т...