"Я завжди любила запливати за буйки": Осадча показала, як виглядає на останніх термінах вагітності у купальнику (фото)

Катерина Осадча полетіла на відпочинок до Туреччини і звідти радує підписників яскравими знімками. Ось і недавно ведуча показала фото, зняте на пляжі, де зірка позує, сидячи у воді, інформують Патріоти України.

На ведучій синій купальник, на голові капелюх. Шию Осадчої обрамляє прикраса. "Я завжди любила запливати за буйки, а в цей рік плавання - подвійний порятунок: і від спеки, і від навантажень на спину", - підписала кадр в своєму Instagram Осадча.

Багато шанувальників зірки зазначили, що виглядає вона шикарно, але в той же час і розкритикували Осадчу, яка в таку спеку і на такому терміні вагітності знаходиться на сонці: "Очень красивое фото. Катя, Вы прекрасны"; "О да! Это невыносимо, в такую жару с животом. Уже большой срок?"; "Гарна, як завжди, зірка"; "Катерина, Вы прекрасны!"; "Шикарное фото шикарной мамочки"; "Екатерина, Вас беременность красит, фото красивое и нежное"; "Классный кадр, Вы красотка".

Поразка стриптизера: Суровцев прокоментував свій виліт з "Танців з зірками"

вівторок, 28 вересень 2021, 22:15

У новому епізоді шоу «Танці з зірками» з боротьби вибули актор Олексій Суровцев і його партнерка, артистка шоу-балету Марія Колосова. Суровцев зізнався в Instagram, що собою незадоволений, систему суддівства так і не розгадав, і в цілому відчуває розча...

Екстремально відверті сукні: Як минула найзірковіша вечірка року у Лос-Анджелесі (фото)

вівторок, 28 вересень 2021, 21:29

25 й 26 вересня в Лос-Анджелесі Американська кіноакадемія влаштувала величезну вечірку на честь відкриття власного музею - Academy Museum of Motion Pictures. Патріоти України пропонують вам подивитися на добірку найефектніших зіркових образів на вечірц...