Яблучко від яблуньки: Донька Олі Полякової зізналась, скільки заробляє в Інстаграмі

Старша донька Олі Полякової Маша активно веде блог в інстаграмі, на якому заробляє. Вона розповіла, що за одне рекламне сторіз отримує 1500 гривень, а за допис – 2500 гривень, передають Патріоти України.

Старша донька співачки Олі Полякової Маша не тільки співачка, але й блогерка. За нею в інстаграмі стежать понад 176 тисяч користувачів.

Маша Полякова про заробіток в інстаграмі

Оскільки за дівчиною стежать вже багато людей, вона має можливість заробляти на блозі. Популярність зіркової доньки приносить їй чималий прибуток. Вартість рекламного інстаграм-сторіз становить 1500 грн, а допису – 2500.

"Бо в мене вже й охоплення гарне. Близько 40 тисяч переглядів на сторіз", – розповіла Маша Полякова.

Зірка інстаграму також поділилась, скільки найбільше їй вдалося заробити завдяки особистій сторінці. "У мене є рекорд. За тиждень я заробила 10 тисяч гривень. І це лише завдяки рекламі", – зізналась дівчина.

Зазначимо, ще рік тому Маша Полякова заробляла менше: за рекламне сторіз вона отримувала 600 гривень, а за допис – 1600 гривень. Також вона розповідала, що стала блогеркою, бо не мала друзів в оточенні, а тому стала заводити знайомства у соціальних мережах.

Додамо, Маша Полякова – не єдина зіркова донька, що заробляє на інстаграмі. Син Потапа Андрій також веде особисту сторінку. Завдяки їй підліток отримує за одне інстаграм-сторіз – 50 доларів (що становить приблизно 1300 гривень). Та він визнавав, що якби не знамениті батьки, він би цього не отримав.

"Це нелюдяно": Сергій Лозниця знову став на захист "хороших росіян"

середа, 25 травень 2022, 16:56

Український режисер, виступив у вівторок на кінофестивалі в Каннах, він заявив, що скасовувати всіх росіян, незважаючи на широкомасштабне вторгнення в його країну, "нелюдяно", передають Патріоти України. Як повідомляє AFP, режисер також висловився щодо...

"Ми бігли дорогою, а за спинами лунали вибухи": Ксенія Мішина розповіла, як у перший день війни рятувала сина

середа, 25 травень 2022, 15:44

Акторка, перша героїня шоу «Холостячка» Ксенія Мішина, яка поїхала до Бельгії, розповіла, як в перший день війни рятувала сина. 24 лютого вночі вона опинилася в аеропорту в Борисполі. Зірка не вірила чуткам у можливість російського вторгнення. Вона пла...