"Як батько я пишаюся цим": Принц Чарльз привселюдно похвалив Гаррі

Принц Гаррі та Меган Маркл у 2020 році склали з себе обов'язки членів королівської родини, переїхавши жити з Великобританії до сонячної Каліфорнії. Опальний герцог пішов не мовчки - він звинуватив принца Чарльза в поганому вихованні та поганому ставленні до принцеси Діани, нагадують Патріоти України.

Слова Гаррі сильно зачепили почуття батька, тому про сина Чарльз не говорив довго. Син Єлизавети II опублікував есе, в якому порушив гострі питання кліматичних проблем. У текст несподівано вкралися теплі слова про принца Гаррі.
«Як батько я пишаюся тим, що мої сини усвідомили цю загрозу. А мій молодший син Гаррі завжди пристрасно наголошував на впливі змін клімату, особливо щодо Африки, і присвятив цьому свою благодійну діяльність», — цитує Чарльза NewsWeek.

Так бояться? Росіяни не можуть послухати "Стефанію" переможців "Євробачення" Kalush Orchestra - доступ заблоковано

середа, 18 травень 2022, 10:58

У соціальних мережах Instagram та Facebook для громадян Росії заблокували доступ до пісні Stefania переможців Євробачення-2022 українського реп-колективу Kalush Orchestra. При спробі користувача з РФ знайти трек в Інтернеті, пошукова система пише, що р...

"Відро з кров'ю": Володимир Кличко заявив, що зробить кардинальний вчинок, якщо "хоч один росіянин вийде у ринг зі своїм прапором та гімном"

середа, 18 травень 2022, 10:28

Легендарний український боксер Віталій Кличко розповів, що його брат Володимир виступає за жорстку позицію у світі щодо виступів російських боксерів. . За інформацією мера Києва, молодший брат демонстративно заллє свій титул кров'ю, якщо хтось із спорт...